Kuba Wojewódzki się przeprowadził! Dziennikarz pokazał mieszkanie

Paulina Ermel 04.04.2019
Kuba Wojewódzki
Fotografia: instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Wojewódzki przeprowadził się z Powiśla w okolice Łazienek Królewskich. Pokazał, jak wygląda jego nowy apartament!

Kuba Wojewódzki to jedna z najpopularniejszych i najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Dziennikarz niedawno wydał książkę, ma swój program w TVN, prowadzi audycje radiowe i pisze do "Polityki". Aktywnie też udziela się na Instagramie.

To właśnie w tym miejscu gwiazdor pokazuje swoje ukochane samochody czy wnętrza mieszkania. Teraz pochwalił się, że się przeprowadził!

Kuba Wojewódzki pokazał nowe mieszkanie

Wojewódzki nigdy nie krył się z tym, że lubi luksusowe rzeczy. Jeździ drogimi samochodami, ma apartament w Jastarni nad samą Zatoką Pucką, uwielbia dalekie podróże i otacza się innymi luksusowymi gadżetami.

Teraz dziennikarz podzielił się z obserwatorami informacją, że właśnie się przeprowadził. Pokazał na Instagramie zdjęcie nowego apartamentu, a z opisu można wywnioskować, że znajduje się on niedaleko Łazienek Królewskich. Wygląda więc na to, że właśnie w to miejsce przeprowadził się z Powiśla.

Na zdjęciu widzimy ogromną, jeszcze nieumeblowaną przestrzeń, w której zamieszka Kuba. Pod fotografią pojawiło się oczywiście wiele zabawnych komentarzy.

Potrzebujesz kartony?

Skromnie, ale czysto

Mam identyczne żyrandole. Już od dwóch lat

A jak wam się podoba to wnętrze?

Gwiazdy nie tylko dzielą się na Instagramie swoim życiem prywatnym, ale też nieźle na nim zarabiają. Zobaczcie, które z nich radzą sobie tutaj najlepiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów