Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę. Jest od niego o 34-lata młodsza!

Adrianna Kubiak 11.09.2019
Kuba Wojewódzki
Fotografia: Wojciech Stróżyk/Reporter/East News

Król TVN-u oficjalnie przyznał się do związku z młodszą partnerką. Kim jest jego nowa dziewczyna?

Kuba Wojewódzki pochwalił się na wizji nową partnerką. Jego kolejna miłość to 22-letnia studentka medycyny. Wszystko wskazuje na to, że związek z Renatą Kaczoruk jest już definitywnie zakończony.

Zobacz także: Anna Czartoryska świętuje z mężem 8. rocznicę ślubu

Czyżby król TVN-u w końcu pragnął się ustatkować? Dziennikarz ma już na koncie sporo związków z gwiazdami show-biznesu. Kuba był m.in. z Renatą Kaczoruk, Anną Muchą, Natalią Lesz, Malwiną Wędzikowską, Marta Żmudą- Trzebiatowską i Agnieszką Kaczorowską!

W ostatnim odcinku swojego programu celebryta oficjalnie poruszył temat nowej, dużo młodszej partnerki. Tym samym dał do zrozumienia, że kolejny raz się zakochał. Kim jest dziewczyna Kuby Wojewódzkiego?

Nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki nowy sezon programu rozpoczął w spektakularny sposób. We wtorkowym programie gwiazdor gościł młodą Roksanę Węgiel oraz Agatę Kuleszę. Podczas rozmowy z aktorką dziennikarz opowiedział o swojej nowej partnerce. Dumny gospodarz pochwalił się, że z dziewczyną może rozmawiać o sprawach zdrowotnych, gdyż 22-letnia ukochana studiuje medycynę.

Rozmawiam z nią w nocy o trzustce. Będzie mnie miała z czego leczyć – wyjawił Kuba.

Podczas dalszej rozmowy Kuba wyjawił, że partnerka ma również wiedzę filmową, a klasyki starego kina przerobiła już ze swoim ojcem, który młodszy jest od dziennikarza.

Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie – wypalił Wojewódzki.

Wygląd i imię nowej dziewczyny Kuby wciąż owiane jest tajemnicą. Przypuszczenia mogą padać na kobietę, z którą Kuba pojawił się na koncercie Phila Collinsa lub na dziewczynę z Open'era. Na razie możemy się tylko domyślać i czekać, aż para sama oficjalnie pokaże się na publicznych zdjęciach lub branżowych imprezach.

Zobacz także: Magda Gessler zaprojektowała bluzy z kultowym pozdrowieniem "Besos". To nowy hit!

Z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę?

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów