Wojewódzki swoją biografią naraził się gwiazdom. Odpowiedzieli już: Mucha, Sablewska, Korwin-Piotrowska i Prokop

Kuba Wojewódzki w garniturze na scenie podczas prezentacji ramówki TVN
Fotografia: TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki wydał bardzo szczerą biografię. Nawiązał w niej do innych gwiazd. Niektórzy postanowili dosadnie odpowiedzieć.

Odkąd Kuba Wojewódzki poinformował fanów o tym, że zamierza wydać swoją autobiografię, od razu było wiadomo, że ta książka mocno namiesza w polskim show-biznesie. Tak jak wszyscy przypuszczali, oberwało się wielu znanym osobom. Wojewódzki dokładnie opisał swoje relacje z kobietami i choć nie przy każdej użył imienia gwiazdy, z którą się spotykał, wskazówki, jakich nam udzielił, dały nam do myślenia. Bez większych problemów możemy domyślić się, o kogo chodzi. 

Gwiazdy odpowiadają Wojewódzkiemu

W książce Wojewódzkiego możemy przeczytać, m.in. jak wyglądała relacja dziennikarza z Anną Muchą. Wojewódzki nawiązał też do swoich kontaktów, m.in. z: Michałem Figurskim, Mają Sablewską, Karoliną Korwin-Piotrowską, Marcinem Prokopem i wieloma innymi gwiazdami. O każdym z nich napisał dosadnie co myśli. Wyżej wymienieni postanowili mu w równie dobitny sposób odpowiedzieć.

Kuba Wojewódzki napisał, że z Mają Sablewską łączyło go coś więcej niż jurorowanie w programie "X-Factor". "Kiedy ją poznałem, była intrygującą tajemnicą, przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia. Ciekawiło mnie to. Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans" - napisał Wojewódzki. Maja Sablewska znana jest z tego, że również potrafi w mocnych słowach wypowiedzieć się na niektóre tematy. Skomentowała fragment na swój temat, co może nie spodobać się jego autorowi.

Dziwię się, że Kuba w autobiografii poświęcił mi tyle miejsca. Ale cieszę się, że w końcu przyznał się do tego, jak wyglądała prawda o moim odejściu z "X-Factora". To on postawił takie ultimatum. Może po prostu było mu przykro, że dostał kosza - skomentowała Maja.

W książce Wojewódzkiego oberwało się wielu gwiazdom. Krótki, lecz bardzo wymowny fragment swojej autobiografii, dziennikarz poświęcił koleżance ze stacji TVN, Karolinie Korwin-Piotrowskiej. Dosadnie skrytykował jej gust i urodę. Korwin-Piotrowska postanowiła odpowiedzieć nieco ironicznie, w typowy dla siebie sposób.

Kubuś, dziękuję. Wzruszenie zapiera dech w wątpliwej urody piersiach przykrytych ubraniem z Korei. ;) Podziękowałabym osobiście na IG, ale zablokowałeś mnie już dawno temu - napisała. 

Zobacz także: Wojewódzki o przyjaźni z Anną Przybylską. Nie zabrakło intymnych szczegółów 

Ogromny komentarz na temat książki Wojewódzkiego napisał Marcin Prokop. Choć słowa Kuby na jego temat nie były bardzo krytyczne i dziennikarz podkreślił, że szanuje kolegę po fachu, jemu także wbił szpilę. Prokop mógł poczuć się urażony jego słowami.

Nie jestem pewien, czym moje "chałtury" różnią się od występowania w reklamie oranżady, ale co ja tam wiem. W naszych prywatnych kontaktach z Kubą jest dużo serdeczności, natomiast nie przywiązywałbym się do tego, co on czasami wygaduje i wypisuje publicznie. Przypomina to trochę kochanego dziadunia, który podczas rodzinnego spotkania budzi się nagle z drzemki, zrywa na równe nogi i wykrzykuje, że Niemcy atakują i trzeba uciekać. Nie można się na niego gniewać, trzeba przyjąć, że ten typ po prostu tak ma - portal Party przytacza słowa Prokopa. 

Trzeba przyznać, że cała książka Wojewódzkiego jest utrzymana w bardzo ironicznym klimacie. O tym mogą świadczyć też odpowiedzi Anny Muchy. Wojewódzki szczerze odniósł się do związku z aktorką. Ona w żartobliwy sposób odpowiedziała. 

Proszę mu nie wierzyć! To wszystko bujdy - napisała w dedykacji na książce Wojewódzkiego jednemu ze swoich fanów. 

A wy jak myślicie? To, co napisał Wojewódzki jest prawdą? 

Zobacz także: Kim był Kuba Wojewódzki zanim został "Królem TVN-u"? Tego o nim nie wiedzieliście!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zarabianie na Instagramie jest już zjawiskiem bardzo powszechnym, nie tylko wśród gwiazd. Niektórzy jednak za każdy post zgarniają zawrotne kwoty.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów