Wojewódzki komentuje zachowanie Figurskiego sprzed lat: "Ewidentnie miał potrzebę wyścigu"

Hanna Skowron 24.11.2018
Kuba Wojewódzki
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Dziennikarz w najnowszym wywiadzie nie przebierał w słowach.

Biografia Kuby Wojewódzkiego mocno namieszała w polskim show-biznesie. Gwiazdor opisał nie tylko większość swoich przygód miłosnych, wymieniając nazwiska znanych piosenkarek i aktorek, ale także skomentował w książce zachowania swoich kolegów po fachu. Na odpowiedzi gwiazd długo nie trzeba było czekać. Najbardziej jednak "oberwało się" Michałowi Figurskiemu, z którym Wojewódzki prowadził kiedyś programu w Radiu Eska. Dziennikarz postanowił ostro odpowiedzieć Wojewódzkiemu. Showman TVN nie pozostał dłużny. W najnowszym wywiadzie po raz kolejny skomentował przeszłość Figurskiego. 

Wojewódzki ostro o Figurskim

W swojej książce Wojewódzki przyznał, że Michał Figurski zawsze z nim konkurował i chciał prowadzić jakiś wyścig. Zasugerował również, że Figurski nie był wierny swojej byłej już żonie Odecie Moro. Teraz po raz kolejny odniósł się do przeszłości Figurskiego w rozmowie z Radiem ZET.

Ja daję świadectwo prawdzie, piszę o Michale, który będąc spełnionym dziennikarzem, ojcem i mężem, wypieprzył swoje życie do góry nogami, bo tak chciał. Żył ze mną nie przez pryzmat tego, kim ja jestem, tylko jak jestem odbierany w mediach. Ewidentnie miał potrzebę wyścigu, tylko na tych polach, na których ja się nie ścigałem. Chciał się zabawić w rock’n’rolla, to się zabawił - skwitował. 

W programie Szymona Majewskiego dodał również, że nie boi się mówić o "brzydkiej prawdzie" i stwierdził nawet, że do tego trzeba mieć dużą odwagę. 

Trzeba mieć odwagę, żeby w tak hermetycznym środowisku powiedzieć parę gorzkich prawd i postawić parę moralnych drogowskazów. Nie będę wymieniał nazwisk moich kolegów, tak zwanych estradowych moralistów, którzy na okładce Gali są idealnymi mężami i ojcami, a w ich życiu codziennym jest absolutnie moralna próchnica - podkreślił. 

Myślicie, że Figurski po raz kolejny mu odpowie? 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jak przez lata zmieniły się największe gwiazdy TVN? Zobacz spektakularne metamorfozy:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów