Nowe fakty w sprawie Wojewódzkiego i Kaczoruk! Rozstali się kilka miesięcy temu!

Katarzyna Leszczyńska 30.05.2018
Kuba Wojewódzki w hełmie i Renata Kaczoruk
Fotografia: Instagram/Kuba Wojewódzki

Byliśmy w szoku, gdy dowiedzieliśmy się o rozstaniu Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Okazuje się, że nie są ze sobą znacznie dłużej, niż nam się wydawało.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się po 5 latach związku ku zdziwieniu wszystkich. Do tej pory wydawali się być bardzo zgraną i szczęśliwą parą. Kuba zawsze stawał za Renatą murem, np. podczas konfliktu z Małgorzatą Rozenek. Okazuje się, że w ich związku pojawiły się jednak problemy nie do przeskoczenia.

Zobacz także: Rozenek skomentowała rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk. "Wielka szkoda!"

Choć sami zainteresowani nie komentują całej sytuacji, osoby z ich otoczenia co jakiś czas uchylają rąbka tajemnicy. Według najnowszych doniesień para rozstała się już kilka miesięcy temu, zanim Renata wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami"! A treningi do programu rozpoczęły się pod koniec stycznia. Od tego czasu ich rozstanie pozostawało tajemnicą i wiedzieli o nim wyłącznie najbliżsi.

Renata nie chciała, aby temat jej rozstania z Kubą bezustannie wracał w programie. Tym bardziej, że przebiegło ono spokojnie i po przyjacielsku – powiedziała znajoma Kaczoruk w rozmowie z magazynem "Flesz".

Źródło "Flesza" opowiedziało również o przyczynach rozstania pary.

Wojewódzki i Kaczoruk – przyczyny rozstania

Trzeba przyznać, że związek Wojewódzkiego i Kaczoruk był bardzo specyficzny, a przynajmniej na taki kreowany był w mediach. Para często żartowała ze swoich zaręczyn, co zdaniem znajomej modelki nie do końca jej odpowiadało.

Renata zawsze poważnie traktowała rodzinę. Takie podejście do zaręczyn i ślubu sprawiało jej przykrość – powiedziała znajoma Kaczoruk "Fleszowi".

Okazuje się, że nie tylko to wpłynęło na problemy w związku Wojewódzkiego. Między nim a ukochaną pojawiły się również różnice poglądowe, które zawsze trudno przeskoczyć. Jak twierdzi źródło, Kaczoruk miała dość bycia obiektem drwin, które spłynęły na nią przez relację z gwiazdorem TVN-u.

Renata czuje się feministką i trudno jej było znieść to, że Kuba ma wizerunek seksisty. Przez to i ona stała się obiektem ataków i żartów. Pisano przecież często, że partner załatwił jej karierę w mediach, robiono sobie dowcipy z różnicy wieku, jaka ich dzieli. Renata to bardzo wrażliwa dziewczyna. Po prostu miała już dosyć bycia wiecznie na cenzurowanym – możemy przeczytać we "Fleszu".

Przypomnijmy, że między Wojewódzkim a Kaczoruk są 23 lata różnicy. Sądząc po słowach znajomej modelki, to również mogła być granica nie do pokonania.

Zobacz także: Wojewódzki pokazał, jak mieszka. "Widoki masz kosmiczne"

Zobaczcie w poniższej galerii najlepiej zarabiające gwiazdy na Instagramie:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów