Kuba Wojewódzki pocałował Billa Pullmana! Aktor opowiedział, co najbardziej podoba mu się w Polsce

Kuba Wojewódzki i jego goście: Rafał Zawierucha i Bill Pullman w garderobie
Fotografia: Instagram/Kuba Wojewódzki

Bill Pullman był gościem Kuby Wojewódzkiego z okazji premiery filmu "Ukryta gra". Dziennikarz postanowił wypić z amerykańskim aktorem bruderszaft! Nie zabrakło zwierzeń.

Bill Pullman to gwiazdor jednego z najnowszych polskich filmów, pt. "Ukryta gra". To ostatnia produkcja, którą stworzył Piotr Woźniak-Starak przed śmiercią. W związku z tym jest o niej bardzo głośno. Z okazji premiery filmu Kuba Wojewódzki postanowił zaprosić do swojego programu właśnie Pullmana. Amerykanin doskonale bawił się na kanapie u samozwańczego "króla TVN-u", a w pewnym momencie nawet... wypił z dziennikarzem brudersztaft!

Zobacz także: Wojewódzki zaliczył wpadkę we własnym programie! Zawierucha musiał go poprawiać

Kuba Wojewódzki i Bill Pullman wypili bruderszaft

Bill Pullman jest gwiazdą "Ukrytej gry", jednak znany jest z wielu amerykańskich hitów. Zagrał w takich produkcjach jak: "Dzień Niepodległości", "Ja cię kocham, a ty śpisz" oraz "Bezsenność w Seattle". Teraz przyszedł czas na polskie kino.

"Ukryta gra" z amerykańskim aktorem w roli głównej na ekrany polskich kin wchodzi 8 listopada. Z tej okazji Pullman pojawił się w show Kuby Wojewódzkiego

Aktor przyznał, że jest zachwycony naszym krajem, a przede wszystkim polską kuchnią. Przyznał, że uwielbia bigos, ogórkową, a przede wszystkim pierogi.

U nas takich pierogów się nie dostanie. Trzeba po nie przyjechać do Polski - śmiał się.

Jak się okazuje, Bill Pullman nie był od początku brany pod uwagę do roli w "Ukrytej grze". Na początku jego bohatera miał zagrać inny aktor, jednak zrezygnował. Pullman opowiedział, że do zagrania w tej produkcji zdecydowanie nie skłoniły go pieniądze, a chęć przygody. Co ciekawe, Joshua, którego aktor gra w filmie, jest alkoholikiem. 

Bohater, którego gram, gra lepiej w szachy, kiedy pije - zdradził Pullman.

Okazuje się, że sztuki picia wódki nauczył go Robert Więckiewicz, który również gra w produkcji jedną z głównych ról.

Robert Więckiewicz powiedział mi, że powinienem spróbować chleba i soli do wódki - opowiedział aktor.

Temat wódki do tego stopnia się przyjął, że Wojewódzki postanowił poczęstować swojego gościa przezroczystą cieczą w kieliszku. 

Jeśli ktoś myśli, że to woda, to się grubo myli - zaśmiał się Kuba.

Następnie panowie wypili bruderszaft, który zakończył się... pocałunkiem w usta! To był zdecydowanie gorący odcinek show Wojewódzkiego.

Zobacz także: Wzruszający hołd dla Piota Woźniaka-Staraka na premierze "Ukrytej gry"

Nie wszystkie wypowiedzi gwiazd przechodzą bez echa. Jednak bardzo często cytaty znanych osób nas bawią, zaskakują, wzruszają a czasami nawet prowokują do dyskusji. Koniecznie sprawdź, czy pamiętasz, która gwiazda powiedziała te słowa.

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów