Marta Żmuda Trzebiatowska u Wojewódzkiego o młodszych facetach. Opowiedziała o swoim mężu

Zuzanna Morska 09.10.2019
Marta Żmuda Trzebiatowska
Fotografia: instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Aktorka była gościem we wtorkowym show Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała, co sądzi m.in. o młodszych mężczyznach!

Marta Żmuda Trzebiatowska jest jedną z najbardziej cenionych aktorek. Do kin weszła niedawno "Mowa ptaków" w reżyserii Xawerego Żuławskiego, w której gwiazda zagrała jedną z ról. Występ w tym filmie był doskonałym powodem, dla którego Kuba Wojewódzki zaprosił aktorkę do swojego programu. Zobaczcie, o czym opowiadała w rozmowie z dziennikarzem.

"Kuba Wojewódzki": Marta Żmuda Trzebiatowska o mężu

Marta Żmuda Trzebiatowska chroni swoje życie prywatne. Gwiazda 4 lata temu wyszła za mąż za Kamila Kulę i niedawno też została mamą. Na jej profilach w mediach społecznościowych próżno jednak szukać uroczych zdjęć z całą rodziną. Takie chwile zostawia dla siebie.

W programie "Kuba Wojewódzki" gwiazda opowiadała o karierze zawodowej, ale dziennikarz starał się też wypytać ją chociaż trochę o życie prywatne. Zapytał m.in., co sądzi o młodszych mężczyznach, ponieważ mąż Marty jest od niej 5 lat młodszy.

Jakie to wrażenie być z młodszym facetem? - zapytał Wojewódzki.

Aktorka od razu odpowiedziała.

Młodsi faceci są czasem dużo bardziej dojrzalsi niż starsi. Kiedyś sam powiedziałeś, że to jak pytanie w komisie samochodowym. To tam można zapytać o przebieg - wyznała. 

Dobrze wybrnęła z tej sytuacji?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów