Hanna Lis wspomina udział w "Azja Express". "Spaliśmy w schowkach na miotły, głodowałam"

Hanna Skowron 22.05.2019
Hanna Lis
Fotografia: VIPHOTO/East News

Prezenterka odwiedziła "króla TVN-u" po 16 latach przerwy. Co się zmieniło od tamtej pory?

Hanna Lis była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Aktorka opowiedziała o przerwie od dziennikarstwa politycznego i przygodach w "Azja Express". Przy okazji pochwaliła się, że wydaje książkę kucharską.

Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek pojawiła się w programie "króla TVN-u" po 16 latach przerwy. Przez ten czas dużo się działo. Ostatnio prezenterka postanowiła się sprawdzić w nowej roli. Lis wydaje książkę kucharską "Mój świat na talerzu", która niedługo trafi do księgarń.

Ta książka to wspomnienie mojego dzieciństwa, moich podroży do Włoch. Jest tam to, co gotuję na co dzień - mówiła. 

"Kuba Wojewódzki": Hanna Lis o występie w "Azja Express"

Wojewódzki zapytał, czy dziennikarka nie bała się utraty wiarygodności, występując w reality show. Lis uznała występ w "Azja Express" za "fajną przygodę", jednak nie mogła potem siebie oglądać w telewizji.

Te trzy lata temu, kiedy byłam chyba pierwszą osobą zwolnioną przez nowe władze Telewizji Polskiej, to było po roku bardzo ciężkiej, podwójnej kampanii wyborczej. Byłam szczerze zmęczona polityką. Pomyślałam sobie, że "Azja Express" będzie fajną przygodą i, niestety, zabrakło blondynce wyobraźni, że to również będzie pokazywane w telewizji i to trochę bolało - opowiadała.

Prezenterka przyznała jednak, że rzeczywistość rozminęła się z jej wyobrażeniami. Nie była przygotowana na takie warunki.

Tam warunki były strasznie ciężkie, głodowałam! Mieliśmy strasznego pecha, bo spaliśmy w takich lokalizacjach i gdy opowiadaliśmy o tym innym ludziom, to oni patrzyli na nas, jakbyśmy z kosmosu byli. Spaliśmy np. w schowku na miotły, w lepiance. Nam się wydawało, że wszyscy tak mają - wspominała.

Oglądaliście "Azję Express" z udziałem Hanny Lis?

Zobacz także: Hanna Lis do Rozenek: "Mogłabyś być dawcą nóg". Perfekcyjna odpowiada!

Każdy z nas się zmienia - gwiazdy też. Pamiętamy ich doskonale z dawnych lat, do dziś chętnie oglądamy ich na wizji. Pamiętacie, jak wyglądali dawniej? Tak przez lata zmieniły się gwiazdy TVN-u.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów