Wojewódzki zapytał Dawida Ogrodnika, dlaczego unika mediów. Ten złośliwie mu odpowiedział

Zuzanna Morska 23.10.2019
Dawid Ogrodnik
Fotografia: instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Aktor pojawił się we wtorkowym wydaniu programu "Kuba Wojewódzki". Zobaczcie, jak wypadł w rozmowie z popularnym dziennikarzem.

Dawid Ogrodnik to jeden z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Artysta, który ma na koncie role w "Ostatniej rodzinie" czy w "Chcę się żyć", po raz kolejny znalazł się na czołówkach gazet. Wszystko za sprawą udziału w filmie pt. "Ikar. Legenda Mietka Kosza".

Ogrodnik zagrał tu fenomenalną rolę, za którą otrzymał nawet Złotego Lwa na Festiwalu Filmowym w Gdyni. I z okazji tej produkcji pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego!

"Kuba Wojewódzki": Dawid Ogrodnik o tym, dlaczego unika mediów

Kuba Wojewódzki już drugi raz gościł u siebie uzdolnionego artystę. I nie ukrywał, że jest z tego powodu bardzo dumny. Dawid Ogrodnik bardzo stroni od mediów i raczej nie udziela wywiadów. Tym razem jednak zrobił wyjątek.

Dziennikarz zapytał Ogrodnika, jak to się dzieje, że jest tak popularny, a jednocześnie tak bardzo unika kontaktów z mediami.

Czy w tak małym kraju można wyżyć unikając PR-u? - zapytał Kuba.

Dawid nie reagował na to pytanie. Ale Kuba był nieugięty i wciąż zahaczał o ten temat. W pewnym momencie Ogrodnik nie wytrzymał i postanowił odpowiedzieć na pytanie we właściwym sobie stylu.

Przecież też dbam o PR, przecież nie jestem tu, bo zaprosił mnie Kuba Wojewódzki - powiedział aktor.

Wojewódzki z tego wszystkiego zaniemówił, ale szybko też przeszedł do kolejnych tematów. Wygląda na to, że dziennikarz trafił na godnego rozmówcę. ;)

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                               

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów