Kuba Błaszczykowski zostanie ojcem? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

Kuba Błaszczykowski uśmiechnięty w czerwonej bluzie
Fotografia: ANDRZEJ LANGE/East News

Fani już zaczęli składać gratulacje! Najnowsze zdjęcia Agaty Błaszczykowskiej wskazują na to, że piłkarz znów zostanie tatą. Czy potwierdzi te informacje w najbliższym meczu?

Kuba Błaszczykowski i jego żona Agata są małżeństwem od 2010 roku i mają dwie córki: Oliwię i Lenę. Wszystko wskazuje na to, że niedługo ich rodzina powiększy się o trzecie dziecko! Choć piłkarz nie potwierdził jeszcze tych informacji, w sieci pojawiły się zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości, że Kuba Błaszczykowski znów zostanie tatą. Rąbka tajemnicy uchyliła przyjaciółka pani Agaty. Czujni fani już zaczęli składać gratulacje w komentarzach. 

Zobacz także: Lewandowscy planują kolejne dziecko! Słowa Roberta nie pozostawiają wątpliwości

Kuba Błaszczykowski po raz trzeci zostanie ojcem?

Kuba Błaszczykowski jest jednym z tych piłkarzy polskiej reprezentacji, którzy bardzo dbają o swoją prywatność. Agata Błaszczykowska jest natomiast jedną z najbardziej tajemniczych polskich WAGs i stara się trzymać z dala od mediów. Właśnie z dala od fleszy para wychowuje też swoje dwie córeczki. Nic więc dziwnego, że do tej pory nie pochwalili się radosną informacją.

Na Instagramie jednej z przyjaciółek pani Agaty pojawiło się natomiast zdjęcie, na którym widzimy żonę Kuby Błaszczykowskiego wśród innych pań. Uwagę wszystkich przykuł jeden szczegół. Ta fotografia właśnie sugeruje, że już niedługo państwo Błaszczykowscy powitają na świecie trzecie dziecko

Fani piłkarza mają nadzieję, że Kuba już niedługo potwierdzi tę nowinę. Niektórzy twierdzą, że może to zrobić już 13 kwietnia podczas meczu Wisły Kraków, w której obecnie gra, z Zagłębiem Lubin.

Jeśli zagra Kuba Błaszczykowski w Lubinie i strzeli bramkę, to wykona cieszynkę, wkładając piłkę pod bluzkę? Mam nadzieję, że tak, bo widząc zdjęcie jego żony, pani Agaty, może coś być na rzeczy. Jeśli tak, to serdecznie gratuluję @Blaszczykpl - napisał jeden z internautów na Twitterze.

W 2014 roku Kuba Błaszczykowski w jednym z wywiadów opowiadał, że zamierzają z żoną powiększyć rodzinę. Czy to właśnie ten moment? Wszyscy pamiętamy cieszynkę Roberta Lewandowskiego, kiedy poinformował o tym, że Ania jest w ciąży. Myślicie, że Kuba pójdzie w jego ślady? 

Zobacz także: O konflikcie Lewandowskiego i Błaszczykowskiego media pisały od lat. A jak jest teraz?

Błaszczykowscy nadali córkom imiona Oliwia i Lena. A jak swoje dzieci nazwały inne gwiazdy? Niektóre z tych imion są bardzo oryginalne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów