Kuba Błaszczykowski został ojcem! Zdradził płeć i imię dziecka

Paulina Ermel 21.06.2019
Kuba Błaszczykowski
Fotografia: instagram.com/kuba.blaszczykowski

Piłkarz podzielił się radosną nowiną w mediach społecznościowych. To już trzecie dziecko sportowca i jego żony!

Kuba Błaszczykowski został tatą! I to po raz trzeci! Do tej pory Kuba i Agata Błaszczykowscy wychowywali dwie córki - Oliwię i Lenę. Tym razem do ich rodziny dołączył synek!

Piłkarz zamieścił w sieci poruszające zdjęcie, w którym zdradził również imię dziecka. Zobaczcie!

Kuba Błaszczykowski został ojcem

Już kilka miesięcy temu pojawiały się doniesienia, że Kuba i Agata spodziewają się trzeciego dziecka. Żadne z nich nie potwierdzało tej informacji. Dopiero, kiedy na świat przyszedł syn pary, piłkarz podzielił się radosną nowiną z fanami.

Synek Błaszczykowskich przyszedł na świat 19 czerwca i otrzymał imię Fabian. Wzruszony piłkarz zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak trzyma dziecko za malutką rączkę. Fotografię opatrzył wymownym opisem.

Jestem zobowiązany podzielić się z Wami wspaniałą nowiną! Dziś na świat przyszedł mój syn Fabian. Kolejny raz czuję radość i ogromną dumę. Niesamowite uczucie, magiczna data 19.06. Od teraz będziemy maszerować RAZEM!

Dodajmy, że Kuba ma już dwie córki - 8-letnią Oliwię i 5-letnią Lenę. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i gratulacji. Nam nie pozostaje nic innego, jak się do nich dołączyć!

Syn Artura Boruca ma na imię Noah, a Wojtka Szczęsnego Liam. Poznaj inne polskie gwiazdy, które nadały swoim dzieciom oryginalne imiona!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów