Która z tych twarzy wyraża więcej szczęścia? Odpowiedź może zdradzić wiele o naszej osobowości

Katarzyna Leszczyńska 11.01.2018
Która twarz jest szczęśliwsza?
Fotografia: materiały prasowe

Co to oznacza dla nas?

Mózg jest skomplikowanym organem i czasami trudno zgadnąć, w jaki sposób funkcjonuje. Okazuje się jednak, że w zależności od osobowości, możemy różnić się tym, jaką częścią mózgu się posługujemy w większym stopniu. Żeby to określić natomiast, wystarczy spojrzeć na poniższy obrazek i wybrać jedną z dwóch odpowiedzi.

Na obrazku możemy dostrzec dwie twarze. Zadaniem każdego z nas jest przyjrzenie się im i odpowiedzenie na pytanie, która z tych osób jest szczęśliwsza: A czy B? Nie zastanawiajcie się zbyt długo i obstawcie to, co podpowiada wam intuicja. Dzięki temu będzie można określić, która półkula mózgu jest dominująca w waszym przypadku.

Która twarz jest szczęśliwsza?
Fotografia: materiały prasowe

Twarz A jest szczęśliwsza

Jeżeli to właśnie ta twarz waszym zdaniem wyraża więcej szczęścia, dominującą półkulą w waszym mózgu jest lewa. Odpowiada ona za to, że jesteście osobami praktycznymi i rozsądnie podejmujecie wszystkie decyzje. Wszystko w waszym życiu musi być dokładnie przemyślane. Nie postępujecie pochopnie i uwielbiacie analizować. Doskonale sprawdzacie się w logicznych łamigłówkach.

Twarz B jest szczęśliwsza

W tym wypadku dominuje prawa półkula mózgu. Jeżeli zaznaczyliście osobę B, jesteście otwarci, kreatywni i towarzyscy. Kontakty z innymi ludźmi nie stanowią dla was problemów. Choć niekiedy postępujecie pochopnie, w życiu kierujecie się przede wszystkim sercem i intuicją, przez co jesteście bardzo ciepłymi osobowościami. Macie optymistyczne podejście do życia, co ludzie w was kochają.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów