Która z osób siedzących na gałęzi jest najgłupsza? To, jak odpowiesz powie dużo o twoim charakterze

Katarzyna Leszczyńska 29.11.2017
Wskazanie najgłupszej osoby wyznaczy naszą osobowość
Fotografia: materiały prasowe

Jaki jest twój typ osobowości?

Na tym zdjęciu należy wskazać najgłupszą naszym zdaniem osobę. Okazuje się, że to wcale nie jest takie oczywiste. Każdy człowiek intuicyjnie postawi na zupełnie innego bohatera zdjęcia. Okazuje się, że to, na którą osobę wskażemy, może zdradzić, jakie są cechy naszej osobowości. Wystarczy spojrzeć i zdecydować się na jednego z mężczyzn na drzewie.

Kto jest najgłupszy na obrazku?

Człowiek numer 1

Jesteś osobą mało asertywną. Łatwo godzisz się na warunki, które narzucają ci inni ludzie. Nie lubisz wdawać się w dyskusje, a najbardziej cenisz sobie święty spokój. Charakteryzujesz się spokojnym usposobieniem i jesteś raczej cichą osobą.

Człowiek numer 2

Jesteś bardzo uparty, a błąd to twoje drugie imię. Często je popełniasz, jednak rzadko się na nich uczysz. Zazwyczaj podejmujesz decyzje pod wpływem chwili i później często ich żałujesz. Jednak nie lubisz niczego roztrząsać. Swoim charakterem często ranisz innych ludzi.

Człowiek numer 3

Jesteś osobą twardo dążącą do wyznaczonych sobie celów i najłatwiej osiągającą sukcesy. Decyzja, którą podejmiesz zawsze jest tą ostateczną i nie sposób namówić cię do zmiany zdania. Konsekwentnie potrafisz walczyć o swoje i nigdy się nie poddajesz.

Człowiek numer 4

Nie lubisz ograniczeń. Wszystko, co sprawia, że nie czujesz się wolnym, drażni cię i się od tego odwracasz. Nienawidzisz, gdy ktoś próbuje ci narzucać swoje zasady. Masz duszę buntownika, ale najbardziej na świecie kochasz wolność. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów