Blanka Lipińska zdradza, kto powinien zagrać w ekranizacji "365 dni"!

Zuzanna Morska 14.06.2019
Blanka Lipińska
Fotografia: instagram.com/blanka_lipinska

Prace nad ekranizacją bestsellera Blanki Lipińskiej trwają. Zobaczcie, kogo autorka powieści widziałaby w głównej kobiecej roli w filmie na podstawie "365 dni"!

Blanka Lipińska idzie jak burza! Polska pisarka wydała już trzy książki, a każda z nich zajmuje pierwsze miejsca w rankingach najczęściej czytanych książek. Gwiazda nie zamierza na tym poprzestać. Rozpoczęła bowiem rozmowy na temat ekranizacji pierwszej ze swoich książek.

Kto zagra w ekranizacji książki Blanki Lipińskiej

Książka "365 dni" podbiła serca Polaków na tyle, że już zaczęto myśleć nad jej ekranizacją. Szczegóły nie są znane, ale autorka powieści chętnie rozmawia o tym, kto powinien zagrać w filmie na podstawie jej dzieła.

Jakiś czas temu gwiazda ujawniła, którego polskiego aktora widziałaby w roli Massimo. Tym razem zdradziła nieco więcej szczegółów na temat Laury, czyli głównej postaci kobiecej.

Pisarka stwierdziła, że nie widzi w tej roli Julii Wieniawy, ponieważ jest ona zbyt młoda. Nie bierze pod uwagę także Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Z kolei szczególnie przypadła jej do gustu Edyta Herbuś!

Edyta ma dużo plusów: jest drobna, umie tańczyć, ma wysportowaną sylwetkę. Wiem też od kilku wspólnych znajomych, że potrafi być szalona. Jednak pamiętajmy, że książkowa Laura ma w powieści 29 lat, więc nie wiem, czy kwestia wieku nie stanowiłaby problemu – powiedziała Lipińska w rozmowie z "Faktem".

Jednak faworytką pisarki jest zupełnie inna polska aktorka. Jest nią... Agnieszka Więdłocha!

To jest typ urody Laury. Faktycznie o niej myśleliśmy. Agnieszka jest bardzo delikatna, ale jednocześnie z dużym jajem. Ona spełniłaby oczekiwania jak najbardziej.

Myślicie, że sprawdziłaby się w takiej roli?

Lubicie kupować książki? W takich miejscach zakupy to sama przyjemność! Poznajcie 7 najpiękniejszych księgarni na świecie!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów