Kolejne royal baby w drodze! Brytyjska rodzina królewska znów się powiększy

Zuzanna Morska 25.09.2020
Rodzina królewska
Fotografia: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Szczęśliwa przyszła mama podzieliła się radosną nowiną na Instagramie!

W zeszłym roku w maju na świat przyszło dziecko Meghan i księcia Harry'ego. To najmłodsza pociecha w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Od tamtej pory fani "royali" z niecierpliwością czekają na kolejne tego typu nowiny.

Ostatnio pojawiało się w mediach coraz więcej spekulacji, że Meghan znów jest w ciąży. Ani ona, ani Harry nie potwierdzili tej informacji. Ale rzeczywiście w tym czasie ogłoszono, że już niebawem na świecie pojawi się kolejne royal baby! Okazuje się, że w ciąży jest księżniczka Eugenia!

Księżniczka Eugenia jest w ciąży

Księżniczka Eugenia jest w ciąży! Wnuczka królowej Elżbiety, która wyszła za mąż za Jacka Brooksbanka w październiku 2018 roku, spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Dziecko 30-latki i jej męża ma przyjść na świat na początku 2021 roku. A o wszystkim opinię publiczną poinformowała przyszła mama! Eugenia prowadzi bowiem konto na Instagramie, na którym zamieściła zdjęcie uroczych bucików dla dziecka.

O wszystkim poinformowano także królową Elżbietę, a na oficjalnym koncie monarchini i brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie Eugenie i Jacka ze ślubu, a także gratulacje dla nich.

Wygląda na to, że znów czeka nas odliczanie do narodzin kolejnego royal baby. My nie możemy się doczekać, a wy?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów