Księże William twierdzi, że księżniczka Charlotte w przyszłości będzie sprawiać problemy. Powód?

Anna Respondek 19.09.2017
Rodzina królewska
Fotografia: EAST NEWS

Słodka księżniczka narozrabia w przyszłości?

Książę William i księżna Kate są ulubieńcami Brytyjczyków, stworzyli ciepły i udany związek, który zachwyca wszystkich poddanych. Na świat przyszło już dwoje ich dzieci, książę George i księżniczka Charlotte. Niedawno ujawniono, że spodziewają się kolejnego potomka. 

William w trakcie wizyty w Uniwersyteckim Szpitalu w Aintree mieszczącym się w Liverpoolu powiedział pacjentom, że obawia się o swoją najmłodszą pociechę. Według księcia Charlotte w przyszłości może okazać się niezłym łobuzem.

Będzie sprawiała kłopoty, kiedy podrośnie. Wszyscy ojcowie mi to mówili - uważaj na małe dziewczynki - powiedział rozbawiony do jednego z pacjentów.  

William opowiedział również o pierwszym dniu w szkole małego księcia George'a. Oraz o tym, kto rządzi w rodzeństwie.

Większość rodziców zalewa się łzami, a dzieci są zupełnie nieporuszone - powiedział o pierwszym dniu w szkole - George rządzi, ale Charlotte nie zostaje w tyle - dodał.

Książę rzadko wypowiada się na temat swoich dzieci, tym razem zrobił jednak wyjątek. Odpowiadając na wcześniejsze pytania księcia George'a nazwał "małą małpką", natomiast księżniczkę Charlottę "radością niebios". 

Aż trudno uwierzyć, że ta słodka dziewczynka może tak rozrabiać. ;)

Księżniczka Charlotte
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów