Księżniczka Charlotte świętuje 2. urodziny. Z tej okazji Księżna Kate zrobiła jej portret

Redakcja 02.05.2017
Księżna Kate i księżniczka Charlotte
Fotografia: East News

Córka Kate i Williama od ostatnich urodzin naprawdę wyrosła. 

Charlotte, córka księcia Williama i księżnej Kate, 2 maja 2017 roku księżniczka kończy 2 lata

Księżniczka Charlotte Elizabeth Diana przyszła na świat 2 maja 2015 roku. Na jej narodziny, podobnie jak na księcia George'a, czekało miliony Brytyjczyków. Zainteresowanie królewską rodziną było tak ogromne, że bukmacherzy nie nadążali z przyjmowaniem zakładów dotyczących oczekiwanego dziecka. Kiedy wszystko stało się jasne, a księżna Kate urodziła dziewczynkę, fascynacja royal baby wcale nie zmalała, a wprost przeciwnie. 

Rodzina królewska doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielkie zainteresowanie wzbudza nie tylko wśród mieszkańców Wysp. Każdy krok książęcej pary obserwują zakochani w nich Brytyjczycy, ale także obywatele innych państw. Nie dziwne więc, że gdy w życiu Kate, Williama i ich dzieci dzieje się coś ważnego, piszą o tym media niemal z całego świata. Nie inaczej jest dziś, gdy księżniczka Charlotte kończy 2 lata. Z tej okazji Kensington Palace opublikował zdjęcie księżniczki, które zostało zrobione przez jej mamę, księżną Kate.

Fotografia została wykonana w kwietniu przez Księżną w domu w Norfolk. Księżna i Książę niezmiernie cieszą się, że mogą się nią podzielić. Ich Książęce Mości chcą podziękować wszystkim za cudowne życzenia, które otrzymują i mają nadzieję, że to zdjęcie spodoba się każdemu, tak bardzo jak im - czytamy na Instagramie Kensington Palace. 

Księżniczka Charlotte
Fotografia: www.instagram.com/kensingtonroyal/

Księżniczka Charlotte 

Utalentowana mama

To nie pierwszy raz, kiedy księżna Kate udostępniła zdjęcia dzieci, które sama wykonała. Już wcześniej świat mógł podziwiać zdjęcia małej Charlotte i jej brata George'a autorstwa Kate Middleton. Jej talent doceniło nawet brytyjskie Królewskie Towarzystwo Fotograficzne, którzy przyznali księżnej honorowe członkostwo w ich Towarzystwie. 

Charlotte Elizabeth Diana jest drugim dzieckiem Kate i Williama. Imiona księżniczki to hołd dla jej dziadka księcia Karola, obecnej królowej Elżbiety II oraz matki Williama i Harry'ego, Diany. 

Tak zmieniała się księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte
Fotografia: ONS
Księżniczka Charlotte
Fotografia: ONS
Księżniczka Charlotte
Fotografia: ONS
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów