Księżniczka Charlotte poszła do żłobka. Jej pierwszy dzień na zdjęciach uwieczniła księżna Kate. Co za styl

Anna Respondek 09.01.2018
Księżna Kate i księżniczka Charlotte
Fotografia: EAST NEWS

Dziewczynka zdecydowanie odziedziczyła urodę po mamie. 

Ostatnie dni musiały być niezwykle emocjonujące dla 2-letniej księżniczki Charlotte i jej rodziców księżnej Kate i księcia Williama. Dziewczynka po raz pierwszy poszła do żłobka, moment ten na niezwykłych zdjęciach uwieczniła jej dumna mama. 

Księżna Kate postanowiła zrobić dwa wyjątkowe zdjęcia, które na zawsze pozostaną pamiątką dla całej rodziny. Mała sesja miała miejsce na terenie Pałacu Kensington chwilę przed odwiezieniem Charlotte do położonej niedaleko Willcocks Nursery School. 

Dziewczynka prezentuje się znakomicie. Urodę zdecydowanie odziedziczyła po Kate, podobnie jak klasę i styl. Ubrana jest w bordowy płaszczyk i różowy szalik. W podobnym kolorze jest jej mały plecak, na którym widać wizerunki koni. 

Do żłobka księżniczka będzie uczęszczała od poniedziałku do piątku. Weźmie udział między innymi w zajęciach z poezji i garncarstwa. Zanim Charlotte rozpocznie swoją oficjalną przygodę ze żłobkiem, przez jakiś czas towarzyszyć jej będą rodzice, którzy później opuszczą placówkę, aby sprawdzić jak dziecko radzi sobie bez nich. 

Wygląda niezwykle uroczo, prawda? 

charlotte
Fotografia: EAST NEWS
charlotte1
Fotografia: EAST NEWS

Szeroki wybór najmodniejszych plecaków damskich

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów