Księżniczka Charlotte skopiowała zachowanie królowej Elżbiety. Najnowsze wideo robi w sieci furorę!

Anna Respondek 14.06.2018
Rodzina królewska
Fotografia: Youtube/The Royal Family Channel

Widząc zachowanie swojej córki, Kate z trudem powstrzymała się od śmiechu. 

Odkąd książę Harry poślubił księżną Meghan, rodzina królewska nie może opędzić się od zainteresowania mediów, które śledzą każdy ich krok. Trzeba przyznać, że Kate,  William,  Harry i Meghan stali się gwiazdami na miarę hollywoodzkich sław i jak widać świetnie sobie z tym radzą.

Zobacz także: Dyskryminacja w rodzinie królewskiej! Harry i Meghan nie mogą przekazać dzieciom tytułu książęcego

W miniony weekend w Wielkiej Brytanii miała miejsce wielka uroczystość, czyli obchody 92. urodzin królowej Elżbiety. Dla Meghan i Harry'ego było to pierwsze wspólne wystąpienia na królewskim balkonie, gdzie książę uchronił swoją ukochaną przed nieprzyjemną wpadką. I choć oczy wszystkich były skierowane na młodą parę, to jednak część show zdecydowanie skradły dzieci Kate i Williama. Tym razem to Charlotte rozbawiła wszystkich swoim zachowaniem.

Jak widać na wideo, mała księżniczka świetnie bawiła się na balkonie i bardzo chętnie klaskała i śmiała się do swojego brata i kuzynek. W pewnym momencie zaczęła przyglądać się swojej babci i naśladować jej ruchy. To zachowanie zdecydowanie rozbawiło księżną Kate, która zwróciła się wtedy do stojącego obok niej Williama. 

To się nazywa "papugowanie"! ;)

Zobacz także: Tak będą wyglądały dzieci Meghan i Harry'ego? Powstała wizualizacja chłopca i dziewczynki

Zobacz także, czego nie wolno robić Meghan po ślubie z księciem Harrym:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów