Księżniczka Charlotte rządzi swoimi braćmi! To wideo robi furorę w sieci

Księżniczka Charlotte w kwiecistej sukience bawi się w ogrodzie "Back to Nature"
Fotografia: Georges Rogers/SIPA/SIPA/East News

Księżniczka Charlotte ma zadziorny charakter! Udowodniła go ostatnio podczas zabaw z rodzicami i braćmi w ogrodzie "Back to Nature", zaprojektowanym przez księżną Kate.

Księżna Kate i książę William każdą wolną chwilę poświęcają swoim dzieciom. Do sieci wyciekło nagranie, gdy książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis bawią się razem z rodzicami w ogrodzie "Back to Nature". Radosne wideo ukazuje royal babies jako zwykłe dzieci lubiące dobrą zabawę. W tle słyszymy jednak krzyki Charlotte. Mała księżniczka wydaje się być bardzo temperamentna i lubi rozkazywać swoim braciom. Sami zobaczcie tę zabawną sytuację!

Zobacz także: Meghan doprowadziła Kate do łez przez Archiego! Harry musiał przeprosić bratową

Księżniczka Charlotte rządzi swoimi braćmi

Księżniczka Charlotte z wyglądu bardzo przypomina małą królową Elżbietę. Okazuje się, że dziewczynka ma również władczy temperament. 

"Back to Nature" to ogród, który sama księżna Kate zaprojektowała z okazji londyńskiej wystawy Chelsea Flower Shower. Na nagraniu widzimy, jak książęta Cambridge bawią się ze swoimi pociechami.

W pewnym momencie William zapytał Charlotte, czy pomoże George'owi. W odpowiedzi słyszymy wyraźne "nie". Później dziewczynka zaczęła pośpieszać brata.

Widać, że z całej trójki to właśnie Charlotte ma prawdziwie zadziorny charakter. Mimo wszystko to wideo jest niezwykle urocze!

Zobacz także: Księżna Kate zdradziła, jak wyglądały urodziny Louisa. Mogły się skończyć bardzo źle! 

Wydaje ci się, że wiesz wszystko na temat rodziny królewskiej? Sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów