Ujawniono plan zajęć księżniczki Charlotte! Zobaczcie, czego będzie się uczyła

Zuzanna Morska 30.08.2019
Książęta Cambridge
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Księżniczka Charlotte już 5 września idzie do szkoły! Jej rodzice zdradzili, jak będzie wyglądał ten ważny dla niej dzień.

Córka księżnej Kate i księcia Williama od września tego roku wybiera się do szkoły! Księżniczka Charlotte będzie chodziła do szkoły Thomas’s Battersea. Dziewczynka po raz pierwszy uda się do placówki 5 września. Wiemy, jak będzie wyglądał ten dzień i czego będzie się później uczyła!

Księżniczka Charlotte idzie do szkoły

Media dotarły do informacji na temat tego, jak będzie wyglądał pierwszy dzień szkoły księżniczki Charlotte. Okazuje się, że w tym ważnym dla niej dniu będą jej towarzyszyć rodzice, ale także starszy brat książę George.

George w tym roku idzie do drugiej klasy. Natomiast Charlotte, która w zeszłym roku uczęszczała do szkółki Willcocks w Kensington, tym razem idzie do nowej szkoły - Thomas's Battersea.

Szkoła Thomas's Battersea to placówka, w której uczą się chłopcy i dziewczęta w wieku od 4 do 13 lat. Księżniczka Charlotte w pierwszym roku nauczania będzie poznawała język francuski, ale też będzie uczyła się z korzystania z komputera. Nie zabraknie tu także zajęć artystycznych - dzieci uczą się tu muzyki, baletu i mają zajęcia teatralne.

Jak na obecność księżniczki Charlotte reagują władze szkoły?

Cieszymy się, że książę i księżna Cambridge zdecydowali, że księżniczka Charlotte dołączy do swojego starszego brata, księcia George'a, w Thomas's Battersea. Z niecierpliwością oczekujemy powitania jej i wszystkich naszych nowych uczniów w szkole we wrześniu - czytamy w oświadczeniu dyrektora placówki, Simona O'Malleya.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć księżniczce powodzenia!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów