Wiemy, ile będzie kosztować edukacja księżniczki Charlotte! Ta kwota robi wrażenie

Księżniczka Charlotte w kraciastej spódnicy i szarym sweterku
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Księżniczka Charlotte rozpoczyna swoją przygodę z edukacją! Kate i William wybrali dla niej prestiżową szkołę. Czesne w tej placówce robią wrażenie.

Nadszedł wrzesień, a w związku z nim, jak co roku, uczniowie idą do szkoły. Swój debiut niedługo zaliczy także księżniczka Charlotte, która od tego roku rozpoczyna swoją edukację. Książę William i księżna Kate dla swojej córeczki postanowili wybrać prestiżową szkołę, do której uczęszcza także jej brat, książę George. Jest to elitarna placówka Thomas's Battersea. Szkoła robi wrażenie, ale naszą największą uwagę przykuwa czesne za naukę w niej.

Zobacz także: Jak Kate mówi do księżniczki Charlotte? Nie używa jej pełnego imienia

Ile kosztuje edukacja Charlotte?

To nie pierwsze spotkanie Charlotte ze szkołą. Księżniczka uczęszczała już do szkółki Willcocks w Kensington. Teraz przyszedł jednak czas na prawdziwą naukę!

Księżniczka Charlotte rozpoczyna swoją przygodę ze szkołą podstawową. Księżna Kate i książę William postanowili umieścić córkę w tej samej placówce co jej brata. Czekają na nią zajęcia z języka francuskiego, matematyki, muzyki oraz sztuki. Zajęcia w Thomas's Battersea są przeprowadzane w bardzo oryginalny, interesujący dla dzieci sposób.

Ta szkoła to przyjemne zajęcia, jednak mniej przyjemne czesne! Okazuje się, że para książęca musi zapłacić za naukę księżniczki 19 tys. funtów, czyli około 90 tys. złotych. I to za zajęcia podstawowe. Dodatkowe przedmioty są dodatkowo płatne. 

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak księżniczka poradzi sobie w szkole podstawowej. Z jej temperamentem z pewnością nic nie jest jej straszne.

Zobacz także: Książę George nie wie, że zostanie kiedyś królem. Jego rodzice tłumaczą, dlaczego

Brytyjska rodzina królewska jest pełna ciekawostek. Sprawdź, jak dużo wiesz na jej temat!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów