Księżniczka Beatrycze się zaręczyła! Szykuje się kolejny królewski ślub

Paulina Ermel 26.09.2019
Brytyjska rodzina królewska
Fotografia: action press/Reporter

Księżniczka Beatrycze zaręczyła się ze swoim partnerem Edoardo Mapellim Mozzim. I podzieliła się zachwycającymi zdjęciami pierścionka!

Wygląda na to, że 2020 rok znów upłynie pod znakiem królewskiego ślubu! Brytyjska rodzina królewska oświadczyła właśnie, że księżniczka Beatrycze jest zaręczona! Jej wybrankiem jest Edoardo Mapelli Mozzi. Ślub zaplanowano na przyszły rok.

Księżniczka Beatrycze się zaręczyła

Księżniczka Beatrycze zaręczyła się z Edoardo Mapellim Mozzim, z którym spotyka się od jesieni 2018 roku. Okazuje się, że po zaledwie roku związku para jest gotowa na kolejny etap wspólnego życia. Ślub księżniczki i milionera ma się odbyć w 2020 roku, ale jeszcze nieznane są szczegóły ceremonii.

Wiadomo natomiast, że para zaręczyła się w tym miesiącu we Włoszech. Zdjęcia pierścionka zaręczynowego, które wykonała księżniczka Eugenia, pojawiły się już na profilach brytyjskiej rodziny królewskiej w mediach społecznościowych. Został on zaprojektowany przez Edoardo we współpracy ze znanym jubilerem.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy podzielić się z wami informacją o naszych zaręczynach. Jesteśmy podekscytowani tym, że wyruszamy we wspólną życiową przygodę i nie możemy się doczekać małżeństwa - czytamy w oświadczeniu wydanym przez świeżo upieczonych narzeczonych.

Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować zakochanym i czekać na kolejny królewski ślub.

Uwielbiasz brytyjską rodzinę królewską? Koniecznie weź udział w naszym quizie!  

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów