Tragedia w rodzinie królewskiej. U księżnej wykryto śmiertelną chorobę!

Julita Buczek 12.12.2019
Mette-Marit
Fotografia: Instagram @crownprincessmm

Księżna Norwegii zdobyła się na bardzo szczere wyznanie dotyczące swojej choroby. Nie każdy miałby tyle odwagi mówić, o tym wprost.

Mette-Marit jest żoną następcy tronu Norwegii, księcia Haakona. W mediach zrobiło się o niej głośno, kiedy zaczęła mówić w wywiadach o swojej chorobie. Okazuje się, że lekarze w 2018 roku zdiagnozowali u niej przewlekłe zwłóknienie płuc. Żona księcia Norwegii w ostatnim wywiadzie dla portalu NRK zdobyła się na bardzo szczere wyznanie.

Mette-Marit opowiedziała o swojej chorobie

W wywiadzie, który niedawno udzieliła, podkreśla, że cieszy się, że tak szybko dowiedziała się o swojej chorobie. Stwierdziła także, że po diagnozie miała okazję, aby zwolnić trochę tempo swojego życia. Żona księcia opowiedziała również, że jej choroba jest wyczerpująca, jednak nie zamierza rezygnować z pełnienia swoich obowiązków.

Cieszę się, że choroba została wykryta tak wcześnie. To, że mam możliwość planowania moich dni z uwzględnieniem tego, jak się czuję, jest jednym z elementów, które uważam za dobre w chorobie. Mogę spacerować, spędzać czas czytając i żyć znacznie wolniej. Męczę się dużo szybciej niż kiedyś, więc obecnie muszę się dużo bardziej o siebie troszczyć - powiedziała Mette-Marit.

Co sądzicie o takim wyznaniu księżnej?

Zobacz także: Tomasz Sekielski chudnie w oczach! Fani zaniepokojeni: "Taki pan mizerniutki"

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank
Rozwiąż quiz

Rozpoznasz kultowe polskie piosenki po fragmencie tekstu? Sprawdź się!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank

1. "Swoje miejsce znajdź i nie pytaj, czy taki układ ma jakiś sens..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów