Księżna Meghan zrobiła sobie tatuaż w Maroku! Co oznacza?

Paulina Ermel 25.02.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Eastnews

Księżna Meghan i książę Harry wybrali się w oficjalną podróż do Maroka. Podczas pobytu w afrykańskim kraju przyszła mama zafundowała sobie... tatuaż! Zobaczcie, jak wygląda i co oznacza.

Harry i Meghan w sobotę udali się w ostatnią podróż dyplomatyczną przed narodzinami swojego pierwszego dziecka. Para książęca Sussex wybrała się do Maroka, gdzie przygotowano dla nich moc atrakcji. Jedną z nich było zrobienie księżnej Meghan tatuażu!

Księżna i książę wybrali się w góry Atlas i odwiedzili m.in. ośrodek prowadzony przez organizację pozarządową Education for All. Obejmuje on opieką dziewczęta w wieku szkolnym. To właśnie tutaj na Meghan czekała oryginalna niespodzianka.

Księżna Meghan zrobiła sobie tatuaż

Podczas wizyty w Maroku księżna Meghan zrobiła sobie tatuaż. Pamiątkę z henny wykonała jej 17-letnia Samira. Wszystko po to, aby uczcić ciążę Meghan, a ponadto odpędzić złe duchy w czasie porodu.

Oczywiście tatuaż na dłoni księżnej został wykonany henną i nie jest to ozdoba "na stałe" - naturalny barwnik utrzymuje się na skórze ok. 2 tygodni. Jest on nieszkodliwy i raczej nie powoduje reakcji alergicznych.To także marokańska tradycja, która kultywowana jest tutaj od... kilku tysięcy lat! Właśnie w Maroku kobiety w trzecim trymestrze ciąży poddają się rytuałowi robienia tatuażu z henny.

Księżna była zachwycona niespodzianką i chętnie pozowała z ozdobą na dłoni do zdjęć.

EN_01363980_0087
Fotografia: Eastnews
EN_01363980_0002
Fotografia: Eastnews

Księżna Meghan zachwyca swoimi stylizacjami. Nie tylko podczas zagranicznej podróży do Maroka. Oto 5 najlepszych stylizacji księżnej Meghan!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów