Meghan znów krytykowana przez własną siostrę. "Jeśli nasz ojciec umrze, to ty będziesz winna"

Katarzyna Leszczyńska 19.07.2018
Księżna Meghan na obchodach urodzin Nelsona Mandeli
Fotografia: East News

Księżna Meghan nie ma łatwego życia ze swoją rodziną. Jej ojciec i przyrodnie rodzeństwo nieustannie ją atakują. Tym razem jej siostra nie przebierała w słowach.

Wydawać się może, że księżna Meghan ma wszystko. Pomimo tego, że była rozwiedzioną aktorką, weszła do rodziny królewskiej i w mgnieniu oka zyskała przychylność poddanych. W rzeczywistości jednak od dawna zmierza się z ogromnym problemem, którym stała się dla niej… własna rodzina.

Ojciec Meghan znów atakuje

Odkąd tylko pojawiło się oficjalne ogłoszenie, że Meghan Markle ma wyjść za księcia Harry'ego, w mediach uaktywnił się ojciec aktorki, Thomas Markle. Okazało się, że nie ma on dobrej relacji z córką, a ostatecznie nawet zabrakło go na królewskim ślubie. Podobnie z resztą jak rodzeństwa Meghan. I gdy wydawało się, że sprawa nieco ucichła, a księżna Sussex zaczyna prowadzić ułożone życie u boku Harry'ego, Thomas Markle znów uaktywnił się w mediach. Tym razem stwierdził, że jego córka cierpi będąc w nowej roli.

Widziałem jej uśmiech przez lata. Znam jej uśmiech. Nie podoba mi się ten, który widzę teraz. To nawet nie jest sceniczny uśmiech – to uśmiech bólu. To mnie naprawdę martwi – powiedział w rozmowie z "The Sun".

Teraz oliwy do ognia dolała przyrodnia siostra Meghan.

Zobacz także: Meghan nie chce być już księżną? Brakuje jej dawnego życia

Siostra Meghan nie przebiera w słowach

Ostatnio księżna i książę Sussex oddali hołd Nelsonowi Mandeli podczas uroczystych obchodów urodzin polityka. To nie spodobało się do końca jej przyrodniej siostrze. Samantha Markle na swoim koncie na Twitterze opublikowała link do jednego z artykułów na ten temat i dopisała bardzo szczery post, który może zranić uczucia Meghan.

A może oddasz hołd własnemu ojcu?! Miarka się przebrała. Zachowuj się humanitarnie, zachowuj się jak kobieta. Jeśli nasz ojciec umrze, to ty będziesz winna Meg – napisała.

Kobieta oznaczyła w poście również Pałac Kensington. To wszystko rzuca się cieniem na brytyjską rodzinę królewską. Nie ma oficjalnej odpowiedzi Pałacu na te przykre słowa i zapewne nie będzie. To nie pierwszy raz, gdy siostra Meghan ją atakuje. Trudno się zatem dziwić, że jedynie mama świeżo upieczonej księżnej wzięła udział w jej ślubie. Te relacje są naprawdę toksyczne.

Zobacz także: Wygląd Meghan zawsze robi wrażenie, ale kwoty, jakie wydaje na swoją garderobę, jeszcze większe. Więcej niż Kate!

Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów