Meghan znów złamała protokół! Królowa i księżna Kate nigdy się tak nie zachowały

Paulina Ermel 27.09.2018
Księżna Meghan
Fotografia: AP/Associated Press/East News

Pierwsze samodzielne wyjście księżna Meghan ma już za sobą. Niestety podczas niego złamała protokół, a niektórzy mówią, że... naraziła się na niebezpieczeństwo. O co chodzi?

Księżna Meghan na pierwsze samodzielne oficjalne wyjście wybrała się Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Londynie. Po pierwsze zachwyciła wszystkich doborem stylizacji - wybrała na tę okazję czarną kreację z atłasowymi elementami. Po drugie uwagę przykuł fakt, że złamała protokół!

Księżna Meghan złamała protokół

Meghan wybrała się z wizytą do Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Londynie na otwarcie wystawy poświęconej Oceanii. Kiedy podjechała pod budynek, przedstawiciele Akademii już na nią czekali. Księżna wysiadła z samochodu, uścisnęła dłoń gospodarza, a następnie... sama zamknęła drzwi samochodu! I tym samym rozpętała aferę.

Takie zachowanie księżnej wywołało lawinę komentarzy. Jedni są zachwyceni i twierdzą, że księżna to wciąż ta sama dziewczyna, którą była, zanim poślubiła księcia Harry'ego. Inni trąbią o złamaniu protokołu. Jednak większość żartuje z całej sytuacji i zamieszania wokół niej.

Zobacz także: Sprytny trik Kate i Meghan. Dzięki niemu nigdy nie zaliczą wpadki!

A co na to eksperci? Oni jednogłośnie twierdzą, że przynależność do rodziny królewskiej wiąże się z tym, że masz kogoś od otwierania i zamykania drzwi. To nie pierwszy raz, kiedy księżna Meghan pokazała, że z pewnych rzeczy nie zamierza rezygnować. A my możemy ją za to tylko podziwiać.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan doczekała się własnej figury woskowej! Jesteście ciekawi, jak wygląda? Naszym zdaniem doskonale odzwierciedla wygląd żony księcia Harry'ego.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów