Księżna Meghan zaliczyła wpadkę! Spod sukienki wystawała jej... metka!

Paulina Ermel 25.10.2018
Książę Harry i księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Meghan i Harry udali się na wycieczkę na wyspę Tonga. Do tej pory ich podróż przebiegała w miarę spokojnie, ale tym razem księżnej zdarzyła się niemała wpadka.

Księżna Meghan i książę Harry przebywają obecnie z wizytą na wyspie Tonga. Przyszli rodzice wypełniają swoje książęce obowiązki i jednocześnie zachwycają stylizacjami. Jednak także im mogą przydarzyć się wpadki. Ostatnio taką wpadkę zaliczyła Meghan. Wszystko uchwycili na zdjęciach fotoreporterzy!

Księżna Meghan zaliczyła wpadkę

Księżna Meghan specjalnie na wizytę na wyspie Tonga wybrała czerwoną sukienkę midi. Żona księcia Harry'ego założyła kreację w trakcie 90-minutowego lotu z Fidżi na Tongę. I choć czerwona sukienka marki Self Portrait pięknie podkreśliła urodę Meghan i jej rosnący ciążowy brzuszek, spod materiału wystawała... metka!

Księżna przeszła z tak widoczną metką po czerwonym dywanie. Uśmiech nie schodził z twarzy jej i jej męża. Myślicie, że wiedziała o tej metce? Czy dowiedziała się dopiero po zobaczeniu swoich zdjęć w mediach?

Prawda jest jednak taka, że Meghan to taka sama osoba, jak i my. Jej również zdarzają się takie wpadki. ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Meghan doczekała się własnej figury woskowej! Można ją obejrzeć w prestiżowym Muzeum Madame Tussauds. Czy są podobne? Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów