Księżna Meghan zaliczyła wpadkę na Instagramie! Zalała ją fala hejtu

Zuzanna Morska 16.10.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna zamieściła w sieci zdjęcie, za które spotkała ją niezła krytyka. Zobaczcie, co się stało!

Księżna Meghan i książę Harry prowadzą wspólnie profil na Instagramie. Zamieszczają tutaj zdjęcia dotyczące inicjatyw, którymi aktualnie się zajmują, ale też migawki z zagranicznych wypraw.

Para książęca od jakiegoś czasu też regularnie zamieszcza w sieci cytaty znanych osób, które mają inspirować obserwatorów. Jeden z takich cytatów wywołał niemałe zamieszanie...

Księżna Meghan zaliczyła wpadkę na Instagramie

Tym razem księżna Meghan postanowiła podzielić się z obserwatorami cytatem afroamerykańskiej poetki Mai Angelou.

Gdy za każdym razem jedna z kobiet broni się, nie zdaje sobie sprawy, że robi to także w imieniu wszystkich kobiet - brzmią słowa znanej artystki.

I to właśnie ten cytat wywołał falę... negatywnych komentarzy! Nikt nie spodziewał się, że słowa poetki wywołają w mediach społecznościowych aż taką burzę! Co takiego zarzucają księżnej internauci?

Zawsze cytujesz innych ludzi, jakby to czyniło cię bardziej oczytaną. Nie masz własnych przemyśleń? Za każdym razem, gdy kobieta wychodzi za mąż za bogatego mężczyznę i nosi drogie ubrania, potrafi mówić za inne kobiety - napisał jeden z internautów.

Inni obserwatorzy zaczęli wypominać księżnej literówkę - zamiast "kobieta", napisała ona "kobiety". Po pojawieniu się wielu negatywnych komentarzy post został usunięty z instagramowego profilu książąt.

Uważacie, że jest się o co czepiać w tej sytuacji?

cytat meghan
Fotografia: instagram.com/sussexroyal

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów