Księżna Meghan zaliczyła wpadkę. Weszła na scenę i zrobiło się niezręcznie

Zuzanna Morska 23.10.2019
Księżna Meghan
Fotografia: GARETH FULLER/AFP/East News

Księżna Meghan pojawiła się na ceremonii otwarcia "One Young World Summit". Kiedy weszła na scenę, zaliczyła wpadkę. Nie wiedziała, jak zareagować!

Niedawno księżna Meghan i książę Harry udzielili mediom szczerego wywiadu, w którym przyznali, że nie bardzo radzą sobie z zainteresowaniem, jakie wzbudzają. Księżnej łamał się głos, kiedy mówiła o tym, że nie spodziewała się aż takiego rozgłosu.

Po emisji wywiadu pojawiło się wiele głosów wspierających tę dwójkę, ale nie zabrakło również krytyki. Najpierw wypowiedział się książę William, który powiedział, że martwi się o brata i jego żonę. Później głos zabrali Brytyjczycy, którym nie spodobał się wywiad udzielony przez parę książęcą.

Od tamtej pory minęło kilka dni, a księżna Meghan wciąż pełni obowiązki wynikające z przynależności do rodziny królewskiej. We wtorek wybrała się na ceremonię otwarcia "One Young World Summit". Niestety podczas wyjścia zaliczyła małą wpadkę. Wszystko nagrały kamery.

Księżna Meghan zaliczyła wpadkę

Meghan wybrała się 22 października na galę otwarcia "One Young World Summit". Księżna założyła na tę okazję piękną fioletową kreację, do której dobrała granatowe czółenka. Zaprezentowała też piękną fryzurę - włosy pozostawiła rozpuszczone, z przedziałkiem na środku.

Dzisiaj cały świat mówi o tym, jak pięknie żona księcia Harry'ego prezentowała się podczas oficjalnego wyjścia. Jednak nie udało jej się uniknąć wpadki i tym samym krytyki bacznych obserwatorów rodziny królewskiej.

W pewnym momencie ceremonii księżna została zaproszona na scenę. Weszła na scenę i chciała przywitać się z jedną z obecnych tutaj kobiet. Księżna chciała przytulić kobietę, ale kiedy wyciągnęła ręce, ta w tym czasie dygnęła. Dopiero później udało im się uściskać.

Ten niezręczny moment zarejestrowały kamery. Widać, że księżna była bardzo zmieszana przez to zajście. I z pewnością nie pomoże jej ono w obliczu krytyki, która ostatnio na nią spadła.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów