Księżna Meghan z zaokrąglonym brzuszkiem! W końcu ogłosi radosną nowinę?

Paulina Ermel 07.09.2018
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Victoria Jones/Press Association/East News

Podczas ostatniego wyjścia świeżo upieczonych małżonków można było zobaczyć zaokrąglony brzuszek ukochanej księcia Harry'ego. Ogłoszą radosną nowinę?

Od momentu ślubu księcia Harry'ego i amerykańskiej aktorki Meghan Markle cały świat czeka na ogłoszenie radosnej nowiny przez małżonków. Tym bardziej, że liczne media donoszą, że zarówno Meghan, jak i jej mąż, bardzo chcieliby mieć dzieci. Czy księżna Meghan już jest w ciąży? Nowe zdjęcia mówią same za siebie.

Księżna Meghan i książę Harry na gali charytatywnej

Księżna Meghan i książę Harry pojawili się wczoraj na gali charytatywnej 100 Dni dla Pokoju w Central Hal Westminster. Meghan zachwyciła kreacją i jednocześnie przyciągnęła uwagę wszystkich. Wszystko za sprawą tego, jak układała się jej sukienka. Czyżby była w ciąży?

Ukochana księcia Harry'ego wybrała na tę okazję ciemnoniebieską kreację projektu Jasona Wu. Sukienka podkreśliła szczupłą sylwetkę księżnej, ale jednocześnie pokazała też... zaokrąglony brzuszek Meghan! Myślicie, że to sprawa pokaźnej pionowej falbany, czy może rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Jest jest pewne - księżna podczas ostatniego wyjścia wyglądała naprawdę promiennie. A uśmiech nie schodził jej z ust.

EN_01337232_1966
Fotografia: Eastnews
EN_01336990_5027
Fotografia: Eastnews
EN_01336990_5029
Fotografia: Eastnews

Zobacz także: Wiemy, jakiego koloru Meghan i Kate nie mogą nosić publicznie!

Pamiętacie jeszcze figurę woskową księżnej Meghan? Doczekała się jej jeszcze zanim została żoną Harry'ego. Są identyczne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów