Wygląd Meghan zawsze robi wrażenie, ale kwoty, jakie wydaje na swoją garderobę jeszcze większe. Więcej niż Kate!

Katarzyna Leszczyńska 18.07.2018
Księżna Kate i księżna Meghan na Wimbledonie
Fotografia: East News

Księżna, wiadomo, musi wyglądać. Kwoty, jakie Meghan wydaje na swoją garderobę robią wrażenie i przewyższają wydatki księżnej Kate.

Odkąd Meghan Markle została księżną, z dnia na dzień zyskuje sobie coraz większą sympatię poddanych. Cały świat pokochał ją u boku księcia Harry'ego. Wszyscy jednak bacznie ją obserwują. Dlatego też świeżo upieczona księżna Sussex musi dbać o swój wygląd. Gdzie się nie pojawi, tam wzbudza zachwyt swoimi strojami. Jak się okazuje, od ślubu wydała na nie fortunę!

Zobacz także: 

Ile kosztuje garderoba księżnej Meghan?

Ślub Meghan i Harry'ego odbył się 19 maja. Według obliczeń "Daily Mail" w ciągu zaledwie 2 miesięcy od tego czasu księżna Meghan wydała na swoją garderobę majątek! Na wielu ostatnich wydarzeniach, m.in.: podczas swojego debiutu na Royal Ascot oraz podróży do Dublina, na zaledwie 15 kreacji od takich projektantów jak: Dior, Givenchy, Prada oraz Chanel wydała ponad 155 tys. funtów (752 tys. zł).

Zobacz także: Meghan Markle zawalczy o tytuł Ikony Stylu. Jej rywalką będzie Blake Lively

Strój, który Meghan miała na sobie w 70. urodziny księcia Karola kosztował 21 tys. funtów (101,5 tys. zł). I choć wydawać się mogło, że najskromniejszą kreację księżna Sussex przywdziała na chrzest księcia Louisa, w rzeczywistości okazuje się, że nie. Jej oliwkowa kreacja z chrztu kosztowała 60 tys. funtów (290 tys. zł). Znacznie mniej kosztowała jej stylizacja podczas wyjazdu z królową Elżbietą do Cheshire. Wówczas założyła na siebie zaledwie 10 tys. funtów (48 tys. zł).  

Meghan wydaje znacznie więcej niż Kate!

Oczywiście wiemy, że księżna musi dobrze wyglądać. Czy jej kreacje muszą jednak aż tyle kosztować? Okazuje się, że księżna Kate, która z reguły również prezentuje się bardzo dobrze, znacznie mniej wydaje na swoją garderobę. Jak podaje "Daily Mail" w 2017 roku Kate wydała na swoje kreacje łącznie 119 tys. funtów (575 tys. zł). Zdaniem brytyjskich mediów, jeżeli Meghan nadal będzie wydawać tyle, ile wydaje, koszt jej garderoby do końca roku może sięgnąć nawet miliona funtów!

Zobacz także: Sekrety urody Meghan Markle. Jeden z nich łączy ją z królową Elżbietą

Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów