Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy. Księżna Meghan szaleje w kuchni i wydaje książkę kucharską!

Księżna Meghan w czarnym garniturze uśmiechnięta
Fotografia: Beretta/Sims/Rex Features/East News

Jeszcze niedawno wspominaliśmy o tym, że Meghan tęskni za aktorstwem. Teraz odkryła nowe powołanie. Pałac Kensington opublikował nagranie, na którym księżna szaleje w kuchni.

Zanim Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego była aktorką. O tym wiedzieliśmy wszyscy. Nie każdy był świadom jednak tego, że świeżo upieczona księżna Sussex skrywa jeszcze inne zainteresowania. Teraz Pałac Kensington opublikował zaskakujące nagranie, które wprawiło wielu z nas w zdumienie. Widzimy na nim księżnę Meghan krzątającą się po kuchni w towarzystwie innych kobiet. Okazuje się, że żona Harry'ego zamierza wydać książkę kucharską!

Księżna Meghan wydaje książkę kucharską

Według oficjalnych doniesień Pałacu Kensington księżna Meghan od stycznia regularnie odwiedza kuchnię w Al Manaar Centre w Londynie. Robi to po to, żeby wesprzeć na duchu kobiety, które dotknął pożar w Grenfell Tower. Wszystkie panie, które gotują w tej kuchni są właśnie poszkodowanymi z pożaru. Księżna Sussex, gdy tylko się o tym dowiedziała, postanowiła prywatnie je wesprzeć.

Kiedy kobiety gotowały wspólnie i wymieniały się przepisami, społeczność zaczęła się integrować i wzmacniać. Zaczęło być o niej głośno, dołączało coraz więcej kobiet – tak powstał Hubb Community Kitchen – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Owocem współpracy Meghan z tymi kobietami ma być charytatywna książka kucharska. To niezwykły gest ze strony księżnej. Nie od dziś wiadomo jednak, że Meghan uwielbia udzielać się charytatywnie, a zanim została żoną Harry'ego była aktywistką na rzecz praw kobiet. Dla Brytyjczyków taka księżna to prawdziwy skarb!

Zobacz także: Na kim wzoruje się księżna Meghan, gdy szykuje swoje stylizacje? Okazuje się, że nie jest to Diana

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Księżna Meghan z reguły zachwyca nas swoimi stylizacjami. Do tej pory, jako żona Harry'ego, nie zaliczyła jeszcze modowej wpadki, którą moglibyśmy nazwać naprawdę nieudaną. A tymi 5 stylizacjami zachwyciła nas najbardziej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów