Księżna Meghan znów łamie tradycję! Zobaczcie, jaki wózek dla dziecka wybrała

Paulina Ermel 07.06.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Xinhua News/East News

Okazuje się, że żona księcia Harry'ego zamierza wozić małego Archiego w zupełnie innym wózku dziecięcym niż Kate, Diana czy królowa Elżbieta!

6 maja przyszło na świat pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Mały Archie został zaprezentowany fanom rodziny królewskiej dwa dni po narodzinach i od tamtej pory go nie widzieliśmy.

Księżna Meghan ma w planach pokazać się publicznie 8 czerwca. Nie wiemy natomiast, czy będzie jej towarzyszył synek. W tym czasie na jaw wypływają szczegóły dotyczące życia rodzinnego Meghan i Harry'ego. Para zamierza dalej remontować swój nowy dom i właśnie wybrała wózek dla dziecka!

Księżna Meghan wybrała wózek dla dziecka

Księżna Meghan znów łamie królewską tradycję. Okazuje się, że wybrała zupełnie inny wózek niż ten, z którego korzystała do tej pory księżna Kate czy nawet królowa Elżbieta!

Od lat dzieciom w rodzinie królewskiej towarzyszy wózek marki Silver Cross, który ma charakterystyczny, tradycyjny design.

Meghan i Harry mają własny pomysł na to, jakim wózkiem powinien jeździć mały Archie. Wybrali dla niego model marki Bugaboo Fox, który nie dość, że jest bardzo nowoczesny, ma także wiele funkcji niezbędnych dla wygody dziecka i mamy.

Wózek podarowali księżnej przyjaciele, a z takiego modelu korzystali m.in. George i Amal Clooney.

Jak wam się podoba wybór Meghan i Harry'ego?

Od ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego minął już rok! Pamiętacie jeszcze tę bajkową uroczystość? Przypominamy migawki z tego wydarzenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów