Księżna Meghan zdecydowała, kto będzie matką chrzestną jej dziecka! To znana gwiazda

Księżna Meghan w ciąży w bluzce w paski i książę Harry w sweterku
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Księżna Meghan urodzi lada chwila! Wszyscy czekamy na ten moment z zapartym tchem. W mediach pojawiła się informacja, kto będzie matką chrzestną dziecka Meghan i Harry'ego.

Wszyscy w napięciu oczekujemy momentu, kiedy rodzina królewska ogłosi, że księżna Meghan urodziła swoje pierwsze dziecko! W ostatnich dniach ten temat jest jeszcze gorętszy, w związku z tym, że w okolicy domu Meghan i Harry'ego pojawiła się karetka. I choć nie wiadomo, czy potomek pary książęcej jest już na świecie, w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Meghan zdecydowała, kto zostanie matką chrzestną jej dziecka. Jest to gwiazda, którą wszyscy doskonale znamy!

Zobacz także: Poród księżnej Meghan już niebawem! Wiemy, kto będzie przy niej w tym dniu

Księżna Meghan wybrała matkę chrzestną dla dziecka

Jak donosi "Us Weekly", chrzestną dziecka Meghan i Harry'ego ma zostać Victoria Beckham. Gwiazda legendarnego Spice Girls od dłuższego czasu ma doskonałe kontakty z księżną. Victoria i David byli na ślubie Meghan i Harry'ego, a potem spędzali ze sobą dużo czasu.

Projektantka ponoć była zachwycona tym pomysłem.

Victoria uważa, że jest doskonałym wyborem na matkę chrzestną i jest na to gotowa. Spędza z Meghan bardzo dużo czasu i absolutnie się w niej zakochała. Lubi też mieć bliski kontakt z rodziną królewską, więc byłby to dla niej ogromny zaszczyt. Robi wszystko, by rozpieścić Meghan. Wysyła jej ubrania, pomagała jej z urządzaniem domu, a teraz to - mówi osoba z otoczenia Beckhamów w rozmowie z "Us Weekly".

Nic więc dziwnego, że Meghan zdecydowała się właśnie Victorię wybrać na matkę swojego dziecka. Przypomnijmy jednak, że w przypadku dzieci z rodziny królewskiej, chrzestnych może być znacznie więcej. W związku z tym informacje o tym, że George i Amal Clooney będą rodzicami chrzestnymi, nadal mogą się potwierdzić.

Zobacz także: Meghan prowadzi konto na Instagramie "Sussexroyal"?! Internauci znaleźli dowód! 

Brytyjska rodzina królewska jest najpopularniejszą monarchią na świecie! Ma jednak sporo sekretów. Jak dużo wiesz na jej temat?

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów