Księżna Meghan wraca na ekrany!

Księżna Meghan uśmiechnięta w jeansowej sukience na meczu polo
Fotografia: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Meghan Markle, zanim została księżną, przez wiele lat była aktorką. Po ślubie z Harrym musiała jednak z tego zrezygnować. Teraz wraca na ekran. Zatęskniła?

Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym musiała zrezygnować z wielu rzeczy. W tym ze swoich dotychczasowych zajęć. Do tej pory była aktorką. Ogromną popularność zyskała jako Rachel Zane w serialu "Suits". Odkąd została księżną, nie wolno jej pracować. W związku z tym musiała zrezygnować ze swojej wielkiej pasji, jaką jest aktorstwo. Okazuje się jednak, że nie pożegnała się z ekranem na dobre.

Księżna Meghan wraca na ekrany

Według najnowszych doniesień magazynu "People" księżna Meghan ponownie pojawi się na ekranie! Co prawda nie zagości już w serialu, zagra jednak samą siebie w filmie dokumentalnym o życiu królowej Elżbiety II. Produkcja nosi tytuł "Queen of the World". Na ekranie, obok Meghan, pojawią się również książę Harry, książę William oraz książę Karol.

Każdy z nich będzie miał za zadanie skomentować dworskie życie. Nie wiadomo natomiast, jaką rolę będzie miała księżna. Wiemy jednak, że produkcja zagości na ekranach już we wrześniu. To zapewne wyjątek, jeżeli chodzi o występ Meghan w telewizji. Jak ona sama widzi swoje rozstanie z aktorstwem?

Widzę to jako zmianę, nowy rozdział. Pracowałam na planie serialu przez siedem lat, mieliśmy szczęście pracować tak długo, i czuję, że wykonałam już to zadanie. Jestem bardzo dumna z tej pracy – mówiła Meghan w jednym z wywiadów po zaręczynach z Harrym.

Nie ma zatem tego złego, co by na dobre nie wyszło. Choć fani "Suits" z pewnością tęsknią za Meghan, ona sama jest szczęśliwa w swojej nowej roli. Bycie księżną z pewnością jest wystarczająco absorbujące.

Zobacz także: Wiemy, jakiego koloru Meghan i Kate nie mogą nosić publicznie!

Bycie księżną to nie tylko przywileje. To również masa obowiązków i wyrzeczeń. Z tych przyzwyczajeń Meghan musiała zrezygnować po ślubie z Harrym.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów