Księżna Meghan w czapce Mikołaja śpiewa świąteczną piosenkę! To nagranie jest hitem sieci

Księżna Meghan w szarym płaszczu i z koczkiem na głowie uśmiecha się
Fotografia: Andrew Parsons/i-images/East News

Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy! Księżna Meghan w czapce świętego Mikołaja śpiewa "Santa Baby". Musicie to usłyszeć!

Meghan zanim została księżną była aktorką. Żona Harry'ego w związku z tym jest bardzo utalentowana. Okazuje się, że potrafi nie tylko świetnie grać na ekranie, co pokazała chociażby w serialu "Suits", ale również śpiewać! Udowadnia to najnowsze wideo, które pojawiło się w sieci i już stało się hitem! Widzimy na nim Meghan, która śpiewa świąteczną piosenkę "Santa Baby" w duecie z koleżanką.

Zobacz także: Księżna Meghan coraz pewniej czuje się w rodzinie królewskiej! Wystarczy spojrzeć na te gesty

Księżna Meghan śpiewa świąteczną piosenkę

Wideo, które podbija sieć, pochodzi z 1998 roku, gdy przyszła księżna chodziła jeszcze do szkoły. Meghan śpiewa świąteczną piosenkę w duecie z koleżanką. Obie mają na sobie mikołajkowe czapki. Ich występ odbył się podczas festiwalu zorganizowanego z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Piosenka, którą Meghan śpiewa z koleżanką, to jeden z najpopularniejszych w Stanach Zjednoczonych utworów świątecznych, "Santa Baby". Możecie ją usłyszeć chociażby w wykonaniu Kylie Minogue, Gwen Stefani i Taylor Swift, a teraz również księżnej Meghan! Spodziewaliście się, że żona Harry'ego ma taki głos? Posłuchajcie sami! 

Zobacz także: Księżna Meghan zaliczyła wpadkę? Zobaczcie, co dała królowej na Gwiazdkę!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Filmy świąteczne od dawna już są nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Kochamy wspólne, rodzinne oglądanie świątecznych filmów! Oto najciekawsze z nich.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów