Księżna Meghan jest w ciąży? Fani nie mają wątpliwości!

Zuzanna Morska 02.10.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: instagram.com/sussexroyal

Obserwatorzy pary książęcej Sussexu nie mają wątpliwości. Zobaczcie, jakie sygnały zauważyli u Meghan i Harry'ego.

Na początku maja tego roku księżna Meghan i książę Harry po raz pierwszy zostali rodzicami. Para powitała na świecie syna Archiego, który momentalnie stał się oczkiem w ich głowach. I choć maluch ma dopiero 5 miesięcy, a Meghan dochodzi do siebie po pierwszej ciąży, fani oczekują, że już niebawem małżonkowie poinformują o kolejnej ciąży. Twierdzą też, że zostanie ona ogłoszona już niebawem!

Księżna Meghan jest w ciąży?

Meghan i Harry kończą właśnie wizytę w Afryce, na którą pierwszy raz polecieli we trójkę - razem z synem Archiem. W każdym odwiedzonym mieście para książęca była bardzo miło witana i goszczona, a afrykańska wyprawa została bardzo dobrze odebrana przez ekspertów ds. wizerunku.

Obserwatorzy rodziny królewskiej nie mogą napatrzeć się na uczucie, jakie łączy Harry'ego i jego żonę. Spekulują też, że czułości, których nie szczędzą sobie małżonkowie, a także ich znaczące spojrzenia, mogą wskazywać na kolejną ciążę. 

To, jak Meghan go dotyka, i jak wiele uczucia jest w ich relacji - a przecież dawno już są po okresie miesiąca miodowego - wskazuje, że coś jest na rzeczy - ocenia w rozmowie z Express.co.uk ekspertka od mowy ciała, Judi James.

Fani rodziny królewskiej zwracają uwagę także na garderobę Meghan, którą prezentuje w Afryce. Wypatrzyli bowiem, że księżna nosi głównie luźne stroje, w dodatku są to stroje, które miała na sobie już wcześniej. 

A jak jest naprawdę? Okaże się w kolejnych miesiącach.

Lubicie brytyjską rodzinę królewską? A jak dobrze ją znacie? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów