Księżna Meghan urodziła! Znamy płeć dziecka

Sylwia Bagińska 06.05.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Instagram.com/kensingtonroyal

Książęca para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Na tę wiadomość czekał prawie cały świat! Meghan Markle w poniedziałek 6 maja we wczesnych godzinach porannych urodziła chłopca.

Księżna Meghan i książę Harry zostali rodzicami po raz pierwszy. Na instagramowym profilu Sussexroyal pojawiło się oficjalnie oświadczenie potwierdzające doniesienia mediów i ujawniające, jak czuje się księżna Sussex. Na ten dzień czekały miliony fanów brytyjskiej rodziny królewskiej.

Księżna Meghan urodziła

Wygląda na to, że Meghan całkiem dobrze zniosła poród, o czym możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu. Żona księcia Harry’ego o urodziła zdrowego chłopca. Dziecko waży 3260 g. Zarówno młoda mama jak i syn czują się dobrze.

Z przyjemnością informujemy, że Ich Królewskie Moście Książę i Księżna Sussex 6 maja we wczesnych godzinach porannych powitali na świecie pierworodnego syna. Syn Ich Królewskich Mości waży 3260g.

Księżna i dziecko są zdrowi i czują się dobrze. Para dziękuje wszystkim za ich emocje i wsparcie, które okazywali podczas tego wyjątkowego czasu w ich życiu.

Według podanych pod postem informacji, więcej szczegółów poznamy w najbliższym czasie. Serdecznie gratulujemy i życzymy zdrowia mamie oraz dziecku!

Zobacz także: Księżna Meghan jest przerażona planem swojej siostry! "Płakała, gdy się dowiedziała"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów