Księżna Meghan ukrywa wstydliwy problem! Zmaga się z nim wiele kobiet

Księżna Meghan w białej koszuli i okularach przeciwsłonecznych na Wimbledonie
Fotografia: Stephen Lock /Polaris Images/East News

Księżna Meghan niedawno urodziła synka i wciąż dochodzi do siebie po porodzie. Okazuje się, że musi zmierzyć się ze wstydliwym problemem, który dotyka wiele kobiet.

Zanim została księżną, zazwyczaj nosiła rozpuszczone włosy. Również po ślubie z księciem Harrym często stawiała na luźne fryzury. Teraz księżna Meghan musi dbać o to, żeby mieć zawsze mocno sczepione włosy. Właśnie w takim wydaniu pojawiała się ostatnio na różnych uroczystościach, m.in. premierze "Króla Lwa". I nie ma w tym przypadku! Żona Harry'ego zmaga się ze wstydliwym problemem, który doskwiera wielu kobietom po ciąży. Co takiego ukrywa księżna Meghan? 

Zobacz także: Książę Harry uciekł od Meghan?! "Nie jest szczęśliwy"

Księżna Meghan ukrywa wstydliwy problem

Księżna Meghan długo przebywała na urlopie macierzyńskim. Ostatnio jednak kilka razy pojawiła się na dużych uroczystościach.

Meghan wraz z Harrym wzięła udział m.in. w brytyjskiej premierze "Króla Lwa", na której miała czarną sukienkę i włosy sczepione w ciasny kok. Była również na Wimbledonie, w towarzystwie księżnej Kate, gdzie miała koński ogon. Te fryzury nie są przypadkowe!

Wstydliwym problemem, który ukrywa księżna Meghan, jest... wypadanie włosów. Ta przypadłość jest częsta dla kobiet po ciąży. 

Cykl życia włosa kobiet w ciąży zatrzymuje się na 9 miesięcy. Po porodzie wszystkie włosy, które powinny w tym czasie wypaść, robią to niemal na raz. To może być krępujące - mówi James Johnson, stylista włosów gwiazd, w rozmowie z "The Sun".

Kok, na który coraz częściej stawia Meghan, zdaniem stylistki jest najlepszy w tej przypadłości, ponieważ najmniej obciąża włosy. Tym samym zapobiega jeszcze większemu łysieniu.

Księżna Meghan dobrze o tym wie, dlatego tak często związuje włosy nad karkiem - wyjaśnia Johnson.

Internauci twierdzą jednak, że problemem nie jest ciąża, a prostowanie włosów afro, które z natury ma Meghan. My wierzymy jednak w teorię stylisty. 

Zobacz także: Publiczność nie mogła robić księżnej Meghan zdjęć na Wimbledonie! Krytyk: "Wracaj do Ameryki!"

Lubisz Meghan? A może wolisz innego członka rodziny królewskiej? Sprawdź, kogo przypominasz najbardziej!

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów