Księżna Meghan pokazała nowe zdjęcie syna!

Paulina Ermel 13.05.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: DOMINIC LIPINSKI/AFP/East News

Mały Archie przyszedł na świat tydzień temu. Zobaczcie jego nowe zdjęcie, które wykonała sama księżna Sussex!

Księżna Meghan i książę Harry tydzień temu zostali rodzicami. Ich syn Archie przyszedł na świat 6 maja nad ranem. Baby Sussex - bo takim tytułem okrzyknęli malucha fani książęcej pary - zostało zaprezentowane światu dwa dni po narodzinach. Od tamtej pory szczęśliwi rodzice cieszą się rodzinnymi chwilami w domowym zaciszu.

Miłośnicy rodziny królewskiej nie mogą się doczekać aż zobaczą małego Archiego ponownie. Księżna Sussex postanowiła umilić to czekanie nowym zdjęciem synka. Zobaczcie!

Księżna Meghan pokazała nowe zdjęcie baby Sussex

12 maja w wielu państwach na świecie obchodzony był Dzień Matki. Księżna Sussex również obchodziła w tym dniu po raz pierwszy swoje święto. I właśnie z tej okazji opublikowała na instagramowym profilu książąt Sussex urocze zdjęcie swojego synka.

Na zdjęciu widzimy małe stopy Archiego na tle niezapominajek, które uwielbiała księżna Diana. W ten sposób Meghan i Harry uczcili pamięć nie tylko zmarłej mamy księcia Sussex, ale też mam na całym świecie.

We wpisie pod zdjęciem czytamy: "Dzisiaj składamy hołd wszystkim mamom - obecnym, przyszłym, a także tym, których już nie ma, ale na zawsze pozostaną w pamięci. Czcimy pamięć każdej z was".

Jak wam się podoba słodkie zdjęcie Archiego Harrisona?

Niedługo minie rok od ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Oglądały go miliony osób na całym świecie! Pamiętacie jeszcze tę uroczystość? Przypominamy migawki z tego wydarzenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów