Meghan Markle i Serena Williams przyjaźnią się. Księżna popłakała się po porażce tenisistki i zaliczyła wpadkę [VIDEO]

Katarzyna Leszczyńska 17.07.2018
Meghan Markle płacze na Wimbledonie
Fotografia: East News

Księżna Kate i księżna Meghan w minioną sobotę pojawiły się na Wimbledonie, żeby kibicować przyjaciółce księżnej Sussex, Serenie Williams.

W minioną sobotę Serena Williams zagrała na Wimbledonie. Tenisistka w finale spotkała się z Angelique Kerber. To starcie nie należało jednak do najszczęśliwszych dla Williams. Serena przegrała ku wielkiemu smutkowi zarówno swoich fanów, jak i przyjaciółki, księżnej Meghan, która pojawiła się na rozgrywkach u boku swojej świeżo upieczonej szwagierki, księżnej Kate

Widać było, że obie księżne są bardzo przejęte potyczkami tenisowymi na Wimbledonie. Sądząc po zdjęciach emocji nie brakowało. Zwłaszcza w momencie, gdy Serena Williams poniosła porażkę. Księżna Meghan bardzo przeżyła przegraną przyjaciółki. Nic dziwnego, nie od dziś wiadomo, że obie panie są ze sobą blisko, a amerykańska tenisistka była nawet jednym z gości na ślubie Meghan z księciem Harrym.

Meghan Markle płacze po przegranej Sereny Williams

Reakcję żony Harry'ego na przegraną Williams zarejestrowały kamery. Meghan popłakała się, podczas gdy Serena po meczu wygłaszała emocjonalną przemowę. Jest to niedopuszczalne, ponieważ członkom rodziny królewskiej nie wolno publicznie okazywać uczuć. Nam jednak ta ludzka twarz Meghan Markle bardzo odpowiada. Właśnie dzięki tego typu sytuacjom żona Harry'ego zyskuje coraz większą sympatię poddanych.

Zobacz także: Meghan nie chce być już księżną? Brakuje jej dawnego życia

Angelique Kerber to niemiecka tenisistka. W finale Wimbledonu pokonała Serenę Williams 6:3. I choć przegrana legendarnej tenisistki zasmuciła jej fanów wiemy, że przyjaciółka Meghan dopiero rozgrzewa się, ponieważ niedawno urodziła córkę. Jeszcze pokaże na co ją stać!

Zobacz także najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów