Księżna Meghan z trudem powstrzymywała łzy. "Nie wiem, czy ktokolwiek to rozumie"

Marianna Bereza 22.10.2019
Meghan Markle
Fotografia: ITN/Ferrari Press/East News

Meghan Markle opowiedziała brytyjskiemu reporterowi, jak zmaga się z hejtem. Nigdy nie była tak szczera.

Od kiedy Meghan Markle poślubiła księcia Harry'ego, jest pod nieustannym ostrzałem fotoreporterów. Paparazzi śledzą każdy jej gest czy spojrzenie. Księżna Sussexu nie miała łatwo. Teraz opowiedziała o hejcie, z jakim zmaga się na co dzień jako członkini rodziny królewskiej. Nie potrafiła ukryć łez.

Meghan o walce z hejtem i życiu w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Meghan Markle udzieliła wywiadu brytyjskiemu reporterowi Tomowi Bradby'emu i telewizji ITV. Księżna bardzo otworzyła się przed dziennikarzem i opowiedziała o tym, jak się czuje, padając ofiarą nagonki ze strony mediów.

Żona księcia Harry'ego wystąpiła w dokumencie dla brytyjskiej telewizji pt. "Harry i Meghan: Afrykańska Podróż". Reporter zapytał ją wprost, jak reaguje na krytykę, której jest nieustannie poddawana. Odpowiadając na to pytanie, księżna miała łzy w oczach.

Każda kobieta, zwłaszcza ciężarna, jest bardzo wrażliwa i podatna na krytykę. To było dla mnie bardzo trudne. A potem jak masz noworodka przy sobie... (...) To dodatkowa rzecz, nad którą musisz panować, kiedy jesteś świeżo upieczoną mamą i mężatką. (...) Dziękuję Ci za to pytanie. Niewiele osób o to pyta, jak ja się z tym czuję. Na zewnątrz trzymam się, ale za kulisami... to bardzo trudne do zniesienia - wyznała.

Meghan wyjawiła także, jak trudno było jej się przystosować do życia w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Okazuje się, że niektórzy przyjaciele ostrzegali ją przed następstwami ślubu z najmłodszym synem Karola i Diany.

Starałam się dostosować, przybrać brytyjską pozę i trzymać pozory, naprawdę się starałam. Ale myślę, że to tylko niszczy mnie wewnętrznie. Ale nigdy nie myślałam, że będzie łatwo! A jest ciężko. Nie wiem, czy ktokolwiek to rozumie. (...) Kiedy poznałam Harry'ego, moi przyjaciele z USA byli tak szczęśliwi, że ja jestem szczęśliwa. Przyjaciele z Wielkiej Brytanii ostrzegali mnie za to, że "brytyjskie tabloidy mnie zniszczą". Nie rozumiałam tego, byłam naiwna - podsumowała.

Przypomnijmy, niedawno księżna i książę Sussexu wytoczyli wojnę tabloidowi, który opublikował prywatny list napisany przez Meghan. Harry wydał wówczas oświadczenie, w którym nazwał swoją żonę "ofiarą prasy brukowej".

Straciłem matkę i teraz patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych potężnych sił - napisał.

Myślicie, że media w końcu dadzą spokój książęcej parze?

Zobacz także: Książę Harry popłakał się podczas wystąpienia. Mówił o Meghan i swoim synku

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów