Księżna Meghan nie ma prawa tego zrobić! To kolejny absurdalny zakaz

Paulina Ermel 23.08.2018
Księżna Meghan
Fotografia: East News

Księżna Meghan ma kolejny absurdalny zakaz! Przez to, że należy do rodziny królewskiej nie wolno jej zorganizować konkretnego przyjęcia!

Życie u boku księcia Harry'ego to niełatwa sprawa. Przynależność do rodziny królewskiej wiąże się z przestrzeganiem licznych zasad. I wielu zakazów. Wie coś o tym księżna Kate, a teraz dowiaduje się także księżna Meghan. Okazuje się, że do listy jej zakazów doszedł kolejny. Związany z potencjalną ciążą księżnej.

Zobacz także: Rodzina królewska zarobi na... sukni księżnej Meghan!

Zakazy księżnej Meghan

Okazuje się, że jeśli księżna Meghan zajdzie w ciążę, nie będzie mogła... wyprawić przyjęcia na cześć nienarodzonego jeszcze dziecka! Księżna Kate, która jest już mamą trójką dzieci, również nie miała baby shower.

Tradycja tego typu przyjęć przyszła do Europy ze Stanów Zjednoczonych i wciąż nie jest tutaj tak popularna jak za oceanem.Ale czy tak naprawdę w tym leży powód? Otóż nie. Okazuje się, że rodzina królewska nie pozwala na baby shower, aby nie obnosić się ze swoim bogactwem. W końcu to mogłoby zniszczyć jej wizerunek. Baby shower wiążą się z odpowiednimi dekoracjami, prezentami, dużą liczbą gości itp.

Zobacz także: Sprytny trik Kate i Meghan. Dzięki niemu nigdy nie zaliczą wpadki!

Tak wygląda figura woskowa księżnej Meghan:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów