Meghan nie przyjdzie na ślub byłej dziewczyny księcia Harry'ego!

Zuzanna Morska 28.08.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: TOLGA AKMEN/AFP/East News

Wiemy, dlaczego księżna nie wybiera się na ślub Cressidy Bonas!

Księżna Meghan i książę Harry wzięli bajkowy ślub w maju 2018 roku. Na uroczystość zaproszonych zostało mnóstwo gości. Wśród nich była m.in. Cressida Bonas - była dziewczyna księcia Harry'ego, z którą ten wciąż utrzymuje dobre relacje.

Cressida niedawno się zaręczyła i planuje w przyszłym roku wyjść za mąż. Wciąż nie rozesłała zaproszeń dla wszystkich, którzy mają być obecni na ślubie. Jednak można przypuszczać, że zaproszenie dostaną także Meghan i Harry. Już teraz jednak wiemy, że księżna nie wybierze się na jej ślub. Dlaczego?

Księżna Meghan nie pojawi się na ślubie byłej dziewczyny księcia Harry'ego

Książę Harry spotykał się z Cressidą do 2014 roku. Mimo tego, że związek nie przetrwał, wciąż pozostają w dobrych relacjach. Nic dziwnego, że Bonas pojawiła się na ślubie Harry'ego i Meghan.

Okazuje się jednak, że księżna nie zamierza odwdzięczyć się tym samym i nie wybiera się na ślub Cressidy i Harry'ego Wentwortha-Stanleya. Brytyjskie media podają, że żona księcia nie czuje się zbyt dobrze w obecności byłych kobiet swojego męża. Dlatego właśnie nie planuje pojawić się na ślubnym przyjęciu jednej z nich.

Jednak, czy rzeczywiście tak się stanie, dowiemy się dopiero w przyszłym roku.

Zobacz także: Meghan Markle na niepublikowanych wcześniej zdjęciach. Internauci są zachwyceni

Książę Harry i Cressida Bonas

Przypominamy, że książę Harry i Cressida Bonas spotykali się w latach 2012-2014. Cressida ma arystokratyczne pochodzenie, dlatego też opinia publiczna uważała, że to świetna kandydatka na żonę Harry'ego. Ona sama jednak nie przepadała za zainteresowaniem, jakie wzbudzali jako para. I z tego powodu związek miał się rozpaść.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów