Księżna Meghan nie pokaże dziecka po porodzie jak Kate? Ma zupełnie inny plan

Paulina Ermel 01.04.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: ENT / SplashNews.com/East News

To kolejny pomysł Meghan, który może nie przypaść do gustu królowej, a także fanom rodziny królewskiej!

Im bliżej do porodu Meghan, tym więcej spekulacji dotyczących kolejnego royal baby. Wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie przyjdzie na świat pierwsze dziecko księżnej i księcia Harry'ego. Nie wiadomo też, jakiej będzie płci. Od dawna też pojawiają się pytania, gdzie urodzi ukochana księcia Harry'ego.

Początkowo mówiło się o tym, że Meghan pójdzie w ślady Kate i urodzi swojego pierwszego potomka w Lindo Wing w szpitalu św. Marii w Londynie. Tutaj przyszli na świat George, Charlotte i Louis, ale też William i Harry. Okazuje się jednak, że księżnej Meghan zależy na maksymalnej prywatności podczas tego ważnego wydarzenia. I zamierza zerwać z jedną ważną dla fanów rodziny brytyjskiej tradycją!

Księżna Meghan nie pokaże dziecka po porodzie

Lindo Wing w szpitalu św. Marii od dawna świadczy swoje usługi członkom rodziny królewskiej. To właśnie na słynnych schodach przed tym szpitalnym skrzydłem mieliśmy okazję w ciągu kilku ostatnich lat zobaczyć szczęśliwych Kate i Williama ze swoimi nowo narodzonymi pociechami na rękach.

Wydawać by się mogło, że takie "pokazywanie się" po porodzie jest już królewską tradycją i Meghan, która już niebawem urodzi dziecko, będzie ją kultywować. Okazuje się, że księżna ma swój pomysł na ten ważny dzień.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry remontują dom. Jakie wymagania ma książęca para?

Meghan chce przeżyć ten wspaniały czas w jak najbardziej prywatny i intymny sposób. Dlatego też od dawna krążą informacje, że księżna nie urodzi w szpitalu św. Marii, tylko w spokojniejszym miejscu, poza Londynem. Przyszli rodzice zdają sobie sprawę z tego, że royal baby wzbudza ogromne zainteresowanie, ale ich pociecha nie będzie bezpośrednim następcą tronu, więc chcą uniknąć rozgłosu.

Myślicie, że ostatecznie zdecydują się na pokazanie malucha wiernym poddanym rodziny królewskiej?

Pamiętacie jeszcze ślub księcia Harry'ego i księżnej Meghan? To wydarzenie oglądały miliony! Przypominamy migawki z całej uroczystości.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów