Nie wszyscy lubią Meghan! Księżna ma na pieńku z pracownikami Pałacu Kensington

Księżna Meghan w bordowym swetrze i czarnym fartuszku
Fotografia: Rex Features/East News

Zachowanie księżnej Meghan wyraźnie oburza pracowników pałacu. Jak donoszą zagraniczne media, jej zachowanie im nie odpowiada. Jest o co się oburzać?

Meghan Markle w maju wyszła za Harry'ego i została księżną. Od tej pory nie ma łatwego życia. Nie dość, że przyzwyczajenia gwiazdy Hollywood musiała dostosować do zasad panujących na dworze, to jeszcze teraz musi zmierzyć się z pracownikami pałacu. Niedawno z pracy odeszła jej asystentka. Według najnowszych doniesień zagranicznych mediów również inni pracownicy żalą się na jej zachowanie. Choć powód wydaje się błahy, może to być oburzające dla ludzi przyzwyczajonych do dworskich zasad.

Obsługa Pałacu Kensington żali się na zachowanie Meghan

Księżna Meghan nadal odbiega zachowaniem od innych mieszkańców pałacu. I to jest właśnie największy zarzut obsługi w jej stronę. Jak się okazuje, Meghan potrafi wstać nawet o 5 rano i oczekiwać, żeby każdy już był na jej zawołanie.

Pracowników zaskoczyła etyka pracy Meghan i jej nieustające pomysły na temat tego, jak kształtować jej rolę - możemy przeczytać w "Daily Mail".

Meghan wciąż nie przesiąkła etykietą, która obowiązuje na królewskim dworze. Pracownicy pałacu nie są przyzwyczajeni do spontanicznego traktowania, który żona Harry'ego ma w zwyczaju. A to nie ułatwia ich pracy, w której muszą przestrzegać dokładnie królewskiego protokołu. Ciekawi jesteśmy, kto w końcu będzie miał większą siłę perswazji - pracownicy dostosują się do Meghan czy odwrotnie? 

Zobacz także: Harry zrobił Meghan intymne zdjęcie. Jest niesamowite!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet od wielu wielu lat. Nie tylko Brytyjczycy, ale ludzie na całym świecie interesują się ich życiem. Czy ty także jesteś ich wiernym fanem? Sprawdźmy, co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ostrzegamy - pytania nie są łatwe! 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów