Księżna Meghan odmówiła królowej Elżbiecie! Znów złamała tradycję

Paulina Ermel 10.04.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: instagram.com/sussexroyal

Do porodu coraz bliżej. Księżna ma już pełny plan dotyczący tego, jak powinien wyglądać. Jak się okazuje, nie uwzględniła w nim królewskiej tradycji.

Księżna Meghan i książę Harry już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Poród już niebawem, a młodzi rodzice są już gotowi na przyjście na świat swojej pociechy. Niedawno przeprowadzili się do Frogmore Cottage i teraz pozostaje im tylko czekać.

Wciąż nie wiadomo, czy po urodzeniu Meghan i Harry przedstawią dziecko fanom brytyjskiej rodziny królewskiej. Znamy z kolei kilka szczegółów dotyczących samego porodu.

Księżna Meghan złamała protokół królewski

Wiadomo już, że Meghan może liczyć na pomoc mamy, która przyleciała do Londynu oczekiwać razem z córką na nadejście wnuka lub wnuczki. Doria Ragland ma być też obecna przy porodzie. Księżnej nie będzie towarzyszył podczas tego wydarzenia mąż.

Nie wiadomo, gdzie będzie rodzić Meghan, ale jedno jest pewne - chce to zrobić w jak najbardziej intymnych okolicznościach.

Jak na członkinię brytyjskiej rodziny królewskiej przystało, Meghan może liczyć na najlepszą opiekę lekarską. Okazuje się jednak, że i na to ma własny pomysł. Meghan bowiem odrzuciła propozycję królowej, aby poród odbierali królewscy lekarze. Księżna zatrudniła własną ekipę lekarzy dowodzoną przez kobietę.

Jej decyzja zaskoczyła wszystkich, a już na pewno samą królową. Też czekacie z niecierpliwością na przyjście na świat kolejnego royal baby?

Meghan i Harry wzięli ślub w maju 2018 roku. Pamiętacie jeszcze tę magiczną uroczystość? Jeżeli nie, mamy dla was coś specjalnego. Zobaczcie, jak wtedy wyglądali!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów