Księżna Meghan napisała list do ojca. Ujawniono szokujący fragment!

Paulina Ermel 07.02.2019
Księżna Meghan
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Relacje księżnej Meghan i jej ojca zrobiły się napięte jeszcze przed jej ślubem z księciem Harrym. To wtedy zaczął ją atakować w mediach. Księżna napisała wówczas do ojca list. I teraz ujawniono jego fragmenty!

Jeszcze zanim Meghan została żoną księcia Harry'ego i księżną, jej rodzina postanowiła nieco uprzykrzyć jej życie. Najpierw ojciec Meghan nie pojawił się na jej ślubie, a później zaczął oskarżać ją publicznie o to, że odwraca się od bliskich. Później siostra Meghan próbowała dostać się do Pałacu Kensington, a w międzyczasie oczerniała ją w mediach. Okazuje się, że księżna starała się nieco załagodzić sytuację i postanowiła napisać list - zaadresowany do swojego ojca.

Meghan po ślubie z Harrym napisała do ojca list, w którym poprosiła o to, aby przestał atakować ją w mediach. Fragmenty korespondencji właśnie ujrzały światło dzienne!

Księżna Meghan napisała do ojca list

Jeszcze w maju Meghan wysłała do ojca list, w którym zasugerowała, że mogliby naprawić swoją relację. Jednak poprosiła też, aby już nigdy więcej nie robił jednego.

Tato, jestem załamana, ale kocham cię, mam jednego ojca. Przestańcie mnie prześladować za pośrednictwem mediów, abyśmy mogli naprawić naszą relację.

Jej ojciec jednak pozostał nieugięty i jeszcze kilka razy zgodził się udzielić wywiadu różnym tytułom. To m.in. przez opinie bliskich księżnej, dorobiła się ona wśród poddanych rodziny królewskiej tytułu "trudnej księżniczki". I choć znajomi Meghan twierdzą, że wobec nich wciąż zachowuje się tak, jak zachowywała się jeszcze przed poznaniem Harry'ego, przedstawiciele rodziny królewskiej wciąż muszą walczyć z hejtem, jaki zalewa Meghan chociażby w mediach społecznościowych.

Księżna Meghan doczekała się własnej figury woskowej. Jesteście ciekawi jak wygląda? Jest bardzo podobna do prawdziwej Meghan!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów