Księżna Meghan na ostatnim wystąpieniu przed świętami! Jej ciążowy brzuszek jest już bardzo duży!

Paulina Ermel 19.12.2018
Księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Dawno niewidziana księżna Meghan w końcu pokazała się publicznie. Zobaczcie, jak wyglądała podczas ostatnie oficjalnego wyjścia przed świętami!

Księżna Meghan i książę Harry już wiosną 2019 roku po raz pierwszy zostaną rodzicami. Od momentu ogłoszenia cudownej wiadomości o ciąży Meghan, oczy całego świata skierowane są na nią i jej rosnący brzuszek. Ostatnio księżna zrobiła sobie "wolne" i odpoczywała. Jedna w środę znów pokazała się publicznie - to jej ostatnie oficjalne wyjście przed świętami Bożego Narodzenia.

Spekulacji na temat tego, jak Meghan radzi sobie w rodzinie królewskiej, jest mnóstwo. Okazuje się jednak, że chyba nie może być tak źle, skoro w imieniu królowej pojawia się ona na różnego rodzaju spotkaniach i wydarzeniach. Niedawno pojawiła się na gali rozdania British Fashion Awards, teraz udała się z wizytą do domu opieki.

Księżna Meghan z wizytą w domu opieki

Księżna w środę udała się z wizytą do londyńskiego domu opieki Brinsworth House. Spotkała się tutaj z jego mieszkańcami, którymi są emerytowani artyści. To właśnie z nimi rozmawiała, ale też dekorowała świąteczne ozdoby. Księżna żartowała sobie ze zgromadzonymi tutaj osobami. Zapytała nawet, czy mogłaby zostać ich przyjaciółką, skoro tworzą jedną dużą rodzinę.

Obiektywy były oczywiście skierowane na rosnący brzuszek Meghan. Księżna podkreśliła go obcisłą sukienką marki Brock Collection, na którą narzuciła klasyczny szary płaszcz. Uwagę wszystkich zwrócił fakt, że księżna, która jest w 6. miesiącu ciąży, ma wyjątkowo duży brzuszek, jak na ten etap ciąży.

Zachodnie media spekulują nawet, że Harry'emu i jego żonie mogą urodzić się bliźnięta! A jakie są wasze przypuszczenia?

EN_01354312_0020
Fotografia: Eastnews
EN_01354194_0820
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan uchodzi za ikonę stylu. Koniecznie obejrzyjcie jej 5 najlepszych stylizacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów